Dehydratovana plet

Príspevok v téme: Dehydratovana plet
veverka51

ahojte,
prosim vas, neviete mi poradit nieco co naozaj pomaha dehydratovanej pleti? ale fakt, tych "zarucene ucinnych hydratacnych kremov" mam uz po krk...vody pijem aj dvojnasobne viac ako by sa malo...a neviem co sa stalo...nejaka mi je akoby zostarnuta...stresy sa asi podpisali...taka vyschnuta mi pripada...neviete prosim niekto co by mohlo pomoct? budem vdacna za kazdu radu...dakujem :)

veverka51

vcera som si dala na plet plnotucny biely jogurt, prestala pouzivat make up a normalne vidim vysledok...je to len zaciatok, ale...ja sa z toho neviem spamatat...je to ako nova plet :O :O :O

[zruseny12]

veverka51
plet zostarne aj pri nedostatku miner.a vitam.
a tym,ze budes pit velmi vela vody nic nespravis,telu skodi aj ked velmi vela vody pijes...pit sa ma primerane...

MMMaruska

JA som bola tento problém včera riešiť v Yves Rocher, a kúpila som si krémik hydratačný na letné mesiace. Mám ho len deň, ale už vidím zmeny: predsalen je moja pleť nejaká spokojnejšia aj keď tie najsuchšie miesta sú ešte stále suché. uvidím neskôr:)

Ale všeobecne používam od kožnej také telové mlieko hydratačné Excipial U Lipolotio a je fajn ale ja nemôžem jeden krém používať dlhodobo lebo si moja pleť zvykne a frfle:-P

suns

aj ja mám takú pleť. Antikoncepcia mi ju trošku upravila čo sa týka vyrážiek, ale momentálne je sivá, unavená, dehydrovaná. Rozmýšľala som nad Vichy Normaderm krém, skúsim si vypýtať vzorku v lekárni, alebo skôr niečo od Biodermy alebo Avene, La Roche.. neviem, delphia, ty si doma, poradíš? Ďakujem:) pekný víkendík

besna

No ja by som ti odporucila naozaj navstevu kozmeticky nech ti urobi poriadnu hydratacnu kuru, zbavi toxinov a mozno nejaku masaz nech sa ti pekne prekrvi a potom naozaj investovat do kvalitnej kozmetiky.

Hydratacia pleti nie je len v kreme (aj ke je najdolezitejsi) ale aj v celkovej starostlivosti, t.j. cistiaci gel, petove sera, obcas maska, a nakoniec hydratacia v podobe kremu. A to som nespomenula este ocne kremy a sera :o)))

No ja mam kozmetiky pozehnane... keby si chcela poviem ti co pouzivam ja konkretne pre inspiraciu... :o))

lara22

aqualia thermal ledger alebo riche je fakt dobra..lebo funguje inak ako osttane hydratacne kremy...plet sa mi po par dnoch zmenila...a to som dovtedy ani nevedela, ze ja mam dehydratovanu plet :D

besna

No ja by som ti odporucila naozaj navstevu kozmeticky nech ti urobi poriadnu hydratacnu kuru, zbavi toxinov a mozno nejaku masaz nech sa ti pekne prekrvi a potom naozaj investovat do kvalitnej kozmetiky.

Hydratacia pleti nie je len v kreme (aj ke je najdolezitejsi) ale aj v celkovej starostlivosti, t.j. cistiaci gel, petove sera, obcas maska, a nakoniec hydratacia v podobe kremu. A to som nespomenula este ocne kremy a sera :o)))

No ja mam kozmetiky pozehnane... keby si chcela poviem ti co pouzivam ja konkretne pre inspiraciu... :o))

veverka51

ja nemam povadnutu plet, ani problemy s elasticitou...len tym, ze stratila vodu je taka nepekna, akoby stale napata, posobi staro...teraz nehovorim o vraskach. tazko to opisat. este sa spytam...s akou znackou kozmetiky mate dobre skusenosti?