nejde to!!!!PRECO??????

darika

Ako sa hovori-pomaly chlapy rastu.A to plati vsade.Aj v tomto pripade.Nechcite to silit za kazdu cenu a trapit sa drastickymi dietami.Aj sa najest,aby ste mali aj energiu,aj si zacvicit,ale vsetko tak,aby ste viac vydali ako prijali.Je tu naozaj vela tem,kde sa pise o chudnuti,ale vsetky su neskor s jojo efektom.Nech vas potesi kazde to kilecko alebo cm dole.Niekomu to ide rychlejsie,niekomu pomalsie.Ale ide to.

majka125

DARIKA:presne aj ja mam traky problem chodim behat a zatuial som shcudla len kilo,ale nechcem sa drzat vahy pretoze cm mi ide dole zo zadku,widim malicky rozdiel na nohach a zadku,ale potrebujem aj brucho spevnit,mne ani tak o wahu nejde ale o tie cm,a ci mam tuky alebo nie,pretoze kazdy pri wahe moze vyzerat inac,to je fakt,no ale za tieto dva mesiace by som urcite chcela zmenit svoju postavu radsej nechawam na to dlhsi cas ako menej a mam vysnivanu vahu co by som hcela shcucdnut tak 6kg do septembra

darika

30
Vobec to nie je len o stravovani.A mozes si aj dopriat sladke,pokial vydas omnoho viac energie(spalenie kalorii),ako prijem.Ja by som ti poradila ist do posilnovne,ak teda chodis tam,tam si davat na zaciatok pol hodku bicykel,alebo beh,stepper.Nieco si vyber.Vzdy 5 min pred koncom pridaj rychlost ako najviac mozes.Musis ale tak,aby si sa poriadne potila,a makat.Uz si budes mysliet,ze nevladzes,ale pokracovat.Ak mate beziaci pas,to je najlepsie.Mozes si dat aj celu hodinu nie beh,ale dost rychlu chodzu.To posilnovanie by som ja moc neriesila.Ale moze byt,ponatahuje ti to cele telo a lepsie sa budes citit.Co sa tyka stravy,ak ju dodrzujes,vela pit,ovocie,zelenina,varene,malo solit,minimum cukor.biele maso,malo oleja.Ked olej,odporucam olivovy(precistuje).Pokial dodrzis,vzdy po 10 dnoch si dopraj aj sladke,alebo mozes aj zhresit.Telo si po case zvykne na prisun stravy,tak zacne pomalsie odburavat tuky.Ty ked mu ale raz za cas doprajes aj maskrtu,nakopnes ho.Telo je taka mala tovaren.Nedas mu,vydrzi,ale ked mu das,ulozi si pre pripad nudze.Ty,ale ak budes pravidelne cvicit a drzat spravnu zivotospravu,tak sa ti neulozi nic pri jednom dni,len ho proste znovu nakopnes a zas zacne makat.Neviem,mozno som pomohla mozno nie.Mozno tu najdes aj prispevky,co budu ten moj vyvracat.Je na tebe.Hlavne prestan moc posilnovat a zacni radsej beziaci pas.Pomaly.Drzim palce.Pojde to,neboj.Este nieco,nevaz sa.Odmeraj sa,alebo si daj bokom jeden kus oblecenia a na tom uvidis ako sa ti bude zapinat po par tyzdnoch.

wewula

Podľa mňa je to hlavne o stravovaní, cvičenie je polovica úspechu pri chudnutí. A zrejam by som si skúsila nájsť nejakého osobného trénera, ktorý by sa venoval len mne.

Ivka 1

30
Mas aj osobneho trenera ? Ten by Ti mal presne urcit plan na chudnutie aj s jedalnickom. Je to vsak tiez financne dost narocne.

A odpisovat mi nemusis, chcela som Ti len
poradit a nie Ta zblbnut.

Ivka 1

Jasne , blbo som to formulovala: takze dochadza k spalovaniu tukovej hmoty a k vytvaraniu svalovej hmoty.
V tuku sa nachadzaju skodliviny,ktore je potrebne vylucit /potom,mocom,stolicou/a k tomu su potrebne tekutiny.

30

darika
asi to bude v tom cvičení,chodím na posilovacie hodiny,alebo na step.Ten ma baví,aj ked som ťažšia stíham v pohode s chudými,čo ma prekvapuje.Bicyklujem ozaj málo,sem tam možno raz za 2 týždne,budem to musieť teda zmeniť.Takže podla teba by som mala cvičiť niečo iné?A čo fitko,nebolo by lepšie,alebo beh?

darika

30
Ono vela zalezi aj na tom ako cvicis.Ak len posilnujes,tak skor naberas na svaloch,preto ten pocit,ze sa to nehybe.Mala by si skor bicykel,stepper,aby si vydala viac energie ako nabrala na svaloch.Najprv potrebujes schudnut a potom spevnit.

ch.poradkyna

keby si potrebovala poradit s jedalnickom alebo mala nejake otazky kludne mi tu nechaj mail, rada poradim :)

prajem prijemny zvysok dna ch.p.