Neoholitelné intímne partie?

Príspevok v téme: Neoholitelné intímne partie?
hruška14

Prosím Vás, potrebujem pomoc. Neznášam totiž chlpy, a tam dole ich jednoducho neznesiem! Ale keď si to tam dole oholím poriadne ostrým strojčekom, vyzerá to hnusne nechutne, lebo sa mi to tam celé vyhádže, sem tam mi vyrážka aj zahnisá+to ešte aj strašne svrbí a bolí. Používam aj penu na holenie na citlivú pleť a samozrejme aj niaku starostlivosť po holení. Depilačné krémy som taktiež vskúšala, ale výsledok ešte horší. Poradíte mi niekto? Nechcem ju mať chlpatú... :(

tolko

baby nieste same ktore maju tento problem... je takych ludi vela. no zavidim ludom kt. tent oproblem netrapi a jasne najlepsie je laser ale treba viac financii... ja osobne sa am chystam uz asi polroka len ma hneva ze sa ptom nemozem opalovat. chcem si dat podpazusie a intimne partie.. .. a som brunetka takze by to nemalo az tak boliet.. proste radsej si nasetrite peniaze a navzdy sa zbavte toho problemu.... tiez tam bola kamaratka ktora si to moc vychvaluje.. ziadne vyrazky , ziadne zarastanie chlpkov ani inak podrazdena pokozka a povedala mi ze to ma uz mesiac a ani jeden chlp, je pravda ze za tie ziletky vyhodim vela penazi ked su jednorazove ja si kupujem osobne tie za skoro 4 eura a ked sa holim nie zase kazdy den ale tak kazdy 3ti, ale uz som si povedala dost.. len musim zajst do toho centra kde to robia popytat sa a hlavne odhohlat sa.. a to ja som ten clovek ktory sa boji, napr som sa bala ist na depilaciu noh. a ked som tambola 1x tak chodim na depilaciu uz asi rok...a ta bolest je uz minimalna a to som ocakavala ze tam budem kricat. ale to uz odbocujem z temy... jednoducho ked pistite ze vas to boli atd.. ja sama mam tie problemy tak chodte na laser a navzdy sa toho zbavite! ziadny krem ani nic podobne vodicky s obsahom alkoholu, a okrem toho ked mate priatelov. tak ten zapach od kremov je odpudzujuci a myslim ze im to ani nechuti,a dalej puder.. no asi budem opalena ( zo solarka) teraz sa zasypem pusrom ,vyzeralo by to dost smiesne.. jedina moznost laser....

viva viva

:-) no to bol len zaciatocny pokus...daco som vydrzala (ale musia byt dost kratke), aby to bolo znesitelne....no ale uplne dole som to len doholila....nemam odvahu....uz ma nejako nebavi na kazdy treti den znasat to strnisko....ma niekto nejaky dobry recept ako sa zbavit vsetky chlpkov dole na dlhsiu dobu a menej bolestne???

viva viva

kupte si v lekarni zinkovu masť, v podstate je to biely krem.....a ani velmi nesmrdi. Vcera som sa depilovala a dnes ani jedna bodka.

cakla

No, ked ja si to musim natriet hned niecim, lebo inaj som ako muchotravka bodkovana.... ten weeet funguje zatial...

femka

ano je to ichtamol a hej smrdka troska ale hlavne ze plni ucel ved o to ide nie a ked si ho natries jemne tak v pohode...a ved nenatieraj ked ides s chalanom -natres az potom....:)a co mam este osvedcene je namiesto tejto masticky zasypat Francuzkym ilom...ale to dostat len v Bioschopoch na nete...

mrvka

ja aj ked sa oholim su tam tie cierne korienky ci co...a potom sa s priatelom hanbim milovat za svetla....mate aj vy podobny problem alebo?