prosim o radu baby

Príspevok v téme: prosim o radu baby
karin76767

asi 3 roky som chodila a mala dva vztahy pocas ktorych som ani raz nemala orgazmus ani som si to nikdy sama nerobila, lebo som v podstate ani na to nevedela ako...az teraz , mam chalana sme spolu asi 3 mesiace a kvoli nemu som sa prinutila zacat s tym, lebo aj u nho to zacinalo byt rovnake ako u predchadzajucich dvoch..nudny sex proste, stale som mala ten pocit menejcennosti ze to nedokazem dosiahnut nervozita..a on sa snazil ale bolo mi jasne ze ak sama budem vediet ako na to,budem mu vediet potom vysvetlit ze ako mi to robi dobre kde a jak atd...teraz mavam orgazmy ako na pockanie:-)a prave to je ten problem, sama si ich viem privodit kedy kolvek(zcoho som fakt stastna)ale pri nom to neni samozrejmost, ale snazi sa -to je hlavne..viem ze casom sa to nauci .len mi to pride cudne ze sama, za hodinu a pol naprikald mam aj 5x orgazmus ked si to robim..je to normalne??viem ze je to orgzamus ale proste sa neviem uspokojit a nexapem,ze prave ja po tolkom case by som mohla ich mat kolko sa ja sama rozhodnem- co ked to neni poriadny orgazmus...?!?ako to citite vy ked si to robite??zakazdym ked ho mam tak mi to nestaci a robim to znova a znova..po prvom kt.mam po dakych 20min ich mam dalsie tak po 10min v pohode..

law girl

suhlas...s tou poslednou vetou. zena sa musi poznat a najma mat rada sex..ja ho zboznujem:))a je to super:))dnes po tyzdni ho konecne budem mat;)

:::

ste spolu velmi kratko nato aby ta urobil pri sexe a nielen orale ja uz mam co to za sebou a viac dlhodobych priatelov ale chce to len cas a "vela cvicit" :-) pred manzelom som mala tirez vztah co trval 3 roky a sex bol super uzasny ale orgazmus vzdy len pri orale s manzalom sme spolu tak 2 roky a zo zaciatku to bola hroza fakt o nicom zalezi hlavne od zeny as samozrejme na muzovi ci ma potrebu zenu urobit lebo povedzme si pravdu niektory myslia len na seba v prvo rade sa zena musi dokonale poznat co sa jej paci co ju drazdi a mat odvahu povedat to muzovi ci priatelovi tak ako a ak by som muza stale neavigovala tak sa nikam nedopracujem a pri mojou uz ani vobec lebo je teda bol strasne hamblivy a hlavne bojalivy ze daco dobabre tak stavil na klasiku :-)kolko to bolo hadok :-)ale stalo to zato naucil sa oralne ma super urobit mozno sa mi budete smiat ale ja kym ma moj muz studoval pusou lustila som krizovky citala aby som nato nemyslela a mohla to oddialit pri tom sa to super naucil a aj sme si super uzili dakedy to aj teraz tak robime taky relax :-)no a prislo tehotenstvo a neviem ci to je tym aj ked mozno nie lebo som mala cisarsky a vsetko sa zmenilo muz pracuje vonku a neostavalo nam ine len to ze mi kupil vybrator nikdy som nechapala co na tom niekto vidi az doteraz je to super uplne poznam svoje telo prvykrat som zazila vaginalny orgazmus prave z vybratorom a ako sa manzel vratil bol hotovy uz ma pravidelne urobi aj on jednoducho ja viem ako a navigujem ho a to je na tom super vravi e teraz je dokonale stastny vzdy vravel ze ma doma dracicu ale teraz mi pise ze sa boji domou prist takze ak chce mat zena dokonaly sex musi sa najprv sama dobre poznat a milovat sex

karin76767

hm priatel ma minule urobil pri orale- to je jeho, proste to mu ide, najlepsie ma vie vtedy vydrazdit; ked to robi dlhsi cas na spravnych miestach , spravne pritlaca n aklitoris, prosim ho nech neprestava, som nadrzana uplne proste sa len usmievam a myslim len na to ako mi to robi pusou dobre..proste to bolo nieco nadherne..potom do mna vnikol, a to bol uplne iny pocit, ked id edo mna ked som uplne pripravena uplne vlhka..citim ho upln einak je to najlepsie po takom orgazme ked id eest edo mna..kebyze on vydrzi dlhsie tak by som chcela vediet ako by to pokracovalo. lebo takto on je strasne nadrzany kym ma robi, a je tazke aby s aneurobil potom, ale pre oboch je to ovela intenzivnejsia takymto sposobom, mozno vtedy by som zacala to prenikanie citit ovela lepsie ktovie..

law girl

neboj, zazijes to aj ty...neviem, mozno mas k tomu psychicky nejako nepravny postoj alebo neviem..inak, ako si na tom? si ludovo povedane, nadrzana? Ci uz pred sexom, alebo aj vtedy, ked si napriklad sama, bez moznosti mat sex?

law girl

noo, pri prvom vnikani citim len tolko, ako by som to povedala, ako do mna zasuva....citim, ako jeho ma penis obopina po stenach...nuz a ked zacne vnikat, vzdy na zaciatok ho prosim, aby neprirazal a aby len pomaly siel dnu a von...a ked to urobi parkrat, potom zrychli a prakticky sa to stale postupne zvysuje...je to nieco pnepopisatlene, tazko povedat, zacne mi bit srdce, citim proste ze to prichadza...neda sa to k nicomu porovnat, ale vies, ze si na dobrej ceste...od tohto momentu do orgazmu sice je este daleko, v tom zmysle, ze sa to potom este zintenzivnuje az po vrchol...viem len tolko, ze ked to prichadza, moj snubenec vravi, ze sa zo mna stava selma:)tazko to vazne popisat, ten uzasny pocit tazko popisem...niekedy je to vazne az na hranici...ze uz mam pocit, ze tolko dobreho ani neznesiem...neviem, com to je, ale ja po tom, co som to odskusala, bez toho nemozem byt...je to nieco neskutocne, snad nebudem na sexe zavisla:D

law girl

nooo, praveze tie pohyby dnu a von u mna dost zaberaju...no a ako dlho...tazko mi povedat...myslim, ze to je jedno...ale mozem povedat len za seba...ak striedame polohy a len sa vydrazdime pri kazdej jednej z nich, ta zaverecna je ako vybuch...neskutocne orgazmus, lebo som k nemu blizko pri kazdej jednej z poloh, kde mi to bolo " zatrhnute" prechodom na inu...a tak sa to vlastne neskutocne vystupnuje az do fazy, kedy to uz proste nemozme oddalovat...cize pri takom sposobe je to proste take, intenzivnejsie...pri "rychlovke" to proste pride a dost skoro..pre mna osobe nemaju rychlovky velky vyznam, lebo je hned po vsetkom...ale myslim, ze vseobecne zena potrebuje viac drazdit a vzrusovat aj predohrou ap...hmm...vazne neviem nejako poradit...neviem, preco to u niekoho ide bez problemov a u niekoho vobec nie...nie je to fer