porod v Galante

katkanov

Tak ja som V GA už rodila v januári 2008 a teraz mám termín pôrodu vyrátaný na 6.9.2009. A zasa pôjdem do GA. Neviem ako na iných oddeleniach "týrajú" ľudí, ale v pôrodnici , na šestonedelí a na novorodeneckom sú skvelí ľudia, ktorí robia svoju prácu s láskou. A ak nie, tak to nedávajú najavo.Stav nemocnice je bohužial taký aký je, ale v ktprej starej nemocnici to je lepšie???
Tých pár dní sa to tam dá vydržať. Poprípade si zaplaťte nadštandardnú izbu. Tá je celkom pekná (neležala som tam). Takže ja som bola s personálom úplne spokojná.

bon

kraaaska, mne tam vyberali krcnu mandlu ako 4rocnej a skoro ma tam zabili,zazrak ze som prezila....., takze len tolko o galantskej nemocnici,a mamine totalne posrali ucho z coho sa vyhrabavala ete teraz, a bolo to pred 18 rokmi......

pipinaaa

ahojte, tiez som pocula, ze do galanty len umriet, ale ja som tam lezala minuly rok a vsetko bolo v pohode,az na tu nemocnicnu stravu samozrejme a tie izby ako spred tridsiatich rokov, ale personal super:)

kraaska

ahojte,ja som rodila presne pred dvoma tyzdnami v Galante,a bola som velmi spokojna,ako s lekarmi tak aj so sestrickami na sestonedeli aj na novorodeneckom...a vlani mi vybrali krcne mandle tiez v galante a bola som spokojna...

pusicek

u naś sa vravi ze do Galanty len umret! ale mam dobreho lekara ale tak este mam cas a mozno najdem porodnicu, kt. bude uno.tutto! uvidime.
moniqa87 mozno budu Piestany aj moja volba ak o nich ziskam dobre preferencie, niesu od nas az tak daleko, byvala mi tam sestra, takze trafim :-)

alzbee

Ako ja sa sice najblizsich 10 rokov nechystam otehotniet, ale co som pocula, tak v Galante je vraj otrasna nemocnica! Des a hrúza. Moja babka tam bola s obycajnym slepakom a nakoniec tam pobudla niekolko tyzdnov, lebo sa jej do toho pri operacii dostala infekcia a zacalo jej to hnisat. A pristup sestriciek je vraj uplne hrozny...aj mamina ked bola babku pozriet, tak prisla z tej nemocnice s velmi zlymi pocitmi. tak ja len tolko, ze radsej asi nie Galantu (teda neviem, ake su nazory inych..)...a drzim palce, nech ste obaja zdravi:))

moniqa87

no skoda, ja som z dalsa, ja pojdem do piestan, ale mame podobny termin, teda mne to na internete vychadza na 24.2.2010