porod v Galante

Laurina22

Ano,kazda mame iny nazor.Ja som zase za absolutny komfort a viem,ze ten v GA nedostanem.Mozno som fajnova,avsak sem vlozene peniaze mi nepridu zbytocne vyhodene.

Nechcem byt ani odrodena ako na beziacom pase i ked,samozrejme,viem,ze v statnej nemocnici individualny pristup mozny nie je.To je mi jasne.

macka26

ja myslim ze absolutne nie. nedam 1200 za porod bez porodnika, len za peknu izbu, lebo porod je rovnaky. myslim konkretne porovnanie zo sukromnou klinikou v bratislave. 1500 by ma vysiel porod s porodnikom podla vyberu. trosku drahy spas na to ze maju len polohovatelne kreslo, oxitocin a nastrih robia standardne... tak nevidim v tom ziadnu vyhru. a peknu izbu mozes mat aj v nemocnici a nestoji takuto palku. nepodporujem taketo zdieranie

Laurina22

Popraxujem si troska a potom ked tu este budes behat ti dam vediet:-)

Kazdopadne,spat k teme.Zlatka tu pisala,ze DS je hrozna,ja som pocula pravy opak.Avsak napriklad aj na GA som pocula relativne dobre ohlasy,co sa tyka porodneho oddelenia.

Ja ak by som raz teda rodila,chcela by som rodit na sukromnej klinike,mame ich tu uz dost a myslim,ze tie peniaze stoja za to.

Laurina22

Zatial len tak napoly...

Na operacny stol si napochodovat mohla ale potom si uz sladko spinkala:-)

Podpichujem ta:-)))

macka26

nie ja som si nacupitala sama na operacny stol. a viem kto tam bol, pytala som sa... a isla som rano prva. cize to by ti navyse museli prave vtedy prist ked by som padla do spanku. ty si z oblasti zdravotnictva?

macka26

urcite sa to takto neda. ja pred operaciou som ho prosila nech mi povie, kto ma este okrem neho bude vidiet, a ze nikto, ale potom povedal ze este dvaja... ach,,, ani zaspat som nevedela