ake meno vybrat?

sawwa

keby som ja mala dievcatko tak by sa volalo po mne petronela mne sa to meno paci a potesilo by ma keby sa mi raz narodila mala petronelka

ajja111

urcite Vanesska... a co sa taka opakovania mien, tak to je vzdy tak... mali sme v skole 4 katky, 3 zuzky, peto,michal,martin.... ved vzdy sa opakuju mena, tomu sa neda zabranit...

sisa72

Ja mám Vanesku.. píše sa len s jedným s vtedy sa ked sa narodila som si síce mohla dat meno Vanesa, ale meno sa muselo písať tak ako počuješ.. som veľmi spokojná že som vybrala práve Vanesku je to pekné meno a neda sa jej ani škaredo povedať.. A vlastne da v škole jej chalani hovoria Vančátko škaredé káčatko... protom je veľmi pekná..Ja som sa tiež rozhodovala chcela som Stelu, ale nakoniec vyhrala Vanesa a to som zmenila až pri porode..

Laurikaa

Inak meno sa nahlasuje pred tým ako sa dieťa narodí alebo potom? Lebo podľa mna keď sa na nu pozrieš tak budeš hned vediet ake mneo sa hodi najviac:)

Laurikaa

Ja by som dala Vanessku alebo Nelu . Ale vanessu iba s dvoma s:) Podla mna su to take pekne medzinarodne mena. Nedaju za nijak zhovadit...

tinka228

sestra čaká dievčatko a práve dnes mi povedala, že to asi bude Nela. je to pekné meno. mne sa páči aj Vanessa.
na druhej strane sú to všetko momentálne otrepané mená a mne by vadilo keby sa moje dieťa volalo tak ako každé druhé na ulici. ale to je len môj názor, sto ľudí, sto chutí.