spoznam, ci ma podvazdal?

Príspevok v téme: spoznam, ci ma podvazdal?
helen05

v stredu sa konecne stretnem s frajerom, neboli sme spolu skoro mesiac. uz sa nanho strasne tesim ... aj na milovanie konecne :) mam ale taky problem. zistila som pri nom, ze som dost ziarliva. aj teraz mu velmi neverim, ze sa za ten cas s niekym nestretaval, alebo inokedy, ked dlhsi cas nie sme spolu. tak a teraz otazka: je mozne, ked sa budeme najblizsie milovat, nejako zistit, ci mal sex? napr. ak bude len jedno cislo, mam dovod ho upodozrievat, ze nieco bolo, ked sa mu viac nechce? alebo naopak, ak za noc dosiahne viac orgazmov, znamena to ze trenoval? :) pomozete mi? viem, ze je to blbe, ze mu takto neverim, budem sa snazit s tym bojovat.zatial aspon vas nazor..

ewita

woman, a ja ti musim pripomenut, ze som sem ziadnu podporu neprisla hladat a ani ju necakam. chcela som vediet, ci bol niekto v podobnej situacii a ako to riesil.

technéciumTc

ak som to neurobil hneď, tak sa stotožnujem s Tvojím názorom...

ja ho viem pochopiť a ľudinu mám hlboko v ....

ewita

aleboco: mas pocit, ze som tu niekde pisala, ze mi ide o sex s hocikym, hocikedy a hocikde a pretiahla by som kazdeho, co okolo mna prejde?
tak ma tu rozdupte, ze som priznala, ze som stretla niekoho, s kym sa neskutocne fyzicky pritahujeme ... a nechcem sa toho vzdat. ak niekedy taku stretnes, mozno pochopis.
tiez som presla par sklamaniami a co? mam sa teraz zakopat, ked prestavam verit, ze laska existuje? zamyslal sa vtedy niekto, ako sa citim ja? silne pochybujem. takze to tiez nerobim. a kludne dalej vyskakujte.

anias

ewita, a nieco take ako vlastna hrdost ti aj nieco hovori? nebola som nikdy v tvojej kozi, ale ja by som to "priatelovi" dala poriadne vyzrat. aj keby som mu nahodou dala dalsiu sancu, som si ista, ze by som sa mu nesnazila natlacit do postele este v ten den, ako zistim, ze niekoho ma, a nezalezi na tom, ci s problemami alebo bez. neviem, ci si cakala na tomto fore podporu, asi ta sklamem, ale okrem technecia sa asi nijakej nedockas. a silne pochybujem, ze aj ta od technecia je uprimna...

aleboco

ale ewita je dalsia kurvicka v poradi aku ona chce uprimnost ked si vztah zaklada na sexe a ide jej iba o to a nic viac vztah sa zaklada na niecom inom a sex je ceresnicka na torte vztahu a ewita ked ti ide iba o ten sex chod robit slapku urcite si uspokojis svoje potreby a este aj zarobis love...