internet na noteboku nie kablovy ael ten wifi? ako sito nainštalujem?

Príspevok v téme: internet na noteboku nie kablovy ael ten wifi? ako sito nainštalujem?
n..

ahojte neviem ani ako to mám napísať ale mám notebok... a chcem si tam naištalovať internet alebo tak niečo.. nemám kabel ale to také sietové na čo sa musim pripojiť viem že mám zapať vzadu také na noteboku.. aby mi to vyhľadalo ale čo dalej?? dakujem ak mi napíšete sem.... a bolo by najlepšie.. ak by ste to písali veľmi jednoducho:)

jane00

ikonu explorer ja som mala na ploche ked som kupila nb, mozillu som si potom stiahla, normalne ides explorer, das stranku

www.mozilla.sk

das siahnut a potom das aj ikonu na plochu. mozilla je lepsi prehliadac, aspon podla mojho nazoru :)

Nicoolka73

:D:D:D jasne jednoduché a môžem sa spýtať?? že ten prehliadač.. ako je mozila tak to sa mi tam automaticky nabehne ako na plochu? potom to som ja n...:D:D:len som sa zaregistrovala:)

n,...

aoj som veľmi rada že si mi pomohol vieš ja som doma .. ale moja sestra je v anglicku a tam má notebok a tam v dome má aj ten internet a nevedela že ako si to má spraviť... zatiaľ môže kamaratkyn použivať notebok ale o týždenide ta kamaratka preč .. tak si musi to svoje nainštalovať.. taksom chcela takto sa niekoho spýtať veľmi ti dakujem dufam že to zvládne:)

jane00

ahoj, no je to wifi, musis byt vsak tam, kde je pokrytie, napr internat, skola, nejake kaviarne, wifi nie je vsade :) najskor stlacis tlacidlo na nb (ja mam taku ikonu ze antenka ) potom kliknes na ponuku start a das kolonku "pripojit", urcite to najdes, potom das "bezdratove pripojenie" a otvori sa ti take okno, kde das "aktualizovat zoznam sieti". tam ti najde vsetky wifi v okoli, a ked si nejaku vyberies kliknes na nu a das pripojit, ale pozor, wifi su zvacsa zaheslovane, tieto su ovela bezpecnejsie ako nezaheslovane, tak ked si niekde kde je wifi, musis sa dostat aj k heslu :) je to velmi jednoduche, neboj :) a internet sa neinstaluje, ikonu mas rovno na ploche, bud explorer alebo mozilu a potom len na to kliknes a surfujes