poziadal ma o ruku...

Príspevok v téme: poziadal ma o ruku...
GRETUSKA

Vcera mi moj priatel z nicoho nic napisal CHCES SI MA VZIAT? Bola som v prvotnom soku ,ale strasne stastna a odpovedala som ANO ...sme spolu len necelych 5 mesiacov a bojim sa ako to zoberie jeho a moja rodina, ci si nebudu mysliet ,ze sme sa zblaznili alebo co a ci to nie je priskoro, co si o tom myslite? dakujem cmuk

daduskaaa

podla mna je to individualne a je to cisto jej vec ak to tak citi tak preco nie..nasi sa vzali po troch mesiacoch(!!!) uznavam ze ina doba bola..ale doteraz je to najstastnejsi par aky poznam..aj ked maju nezhody..ale uz su spolu 30 rokov

alzbee

GRETUSKA: no ja budem (az budem) v oktobri s priatelom 3 roky a keby ma poziadal o ruku, tak odo mna dostane jednoznacne odpoved NIE...5 mesiacov je podla mna malo nato, aby si uz dvaja ludia boli isti, ze chcu byt spolu do konca zivota...je to proste ta prvotna zalubenost, ked chce byt clovek s tym druhym nonstop, nevie si zivot bez neho predstavit...ale prejde pol rok, rok a samozrejme, uz to nie je take, ako na zaciatku...nevravim, ze sa vas vztah ma rozpadnut alebo co-to nie, ale ja byt na tvojom mieste, tak mu urcite vysvetlim, ze sa este necitim nato byt zasnubena...samozrejme, zasnubeni mozte byt aj niekolko rokov, kym sa vezmete, ale ten prstienok tam uz nieco viac znamena. mam kamosku, ktora bude s priatelom uz 4roky, po nejakych 2rokoch ju poziadal o ruku v restauracii, pri svieckach...proste romantika ako vysita a odvtedy uz nespocetne velakrat premyslala nad tym, ci vobec s nim naozaj chce stravit zvysok zivota...a ked sme jej radili, ze ved nech sa s nim rozide, ked ju nenaplna stastim ten vztah, tak povedala, ze: ale ked sme uz zasnubeni a mam prstienok...citi sa mu byt teraz zaviazana a nevie ho len tak poslat k vode. Tolko moja rada, ale samozrejme kazdy sme iny a je to teda na tebe, ale hlavne si to dobre premysli.

zjuzjika

v mojom momentalnom rozpolozeni si mylsim, ze vo svojim dalsom vztahu (ak neaky budem mat) budem omnoho opatrnejsia ako v tomto...uz len kvoli tomu, ako sa ku mne zachoval a tak...ale na druhej strane nemozem vediet, ci sa iez po polrocnej znamosti nahodou nevydam..... tazko sa mi teraz vravi...

GRETUSKA

aj ja som sa rozisla po 6 rokoch....preto uz radsej nerozmyslam lebo ked budem vsetko prehodnocoat z kazdej strany budem to robit vecne

zjuzjika

severanka ano a z nicoho nic.... len tak ze nad tym poseldny tyzden rozmyslal a bum uz to bolo.... aj s kamaratnou sa rozisiel po 4,5roku a dalisa sa rozisla s priatelom po 6 rokoch....

severanka

zjuzjika: 4 a pol roka, to je nejaká začarovan doba, lebo aj priateľov brat zo dňa na deň nechal svoju partnerku tiež po 4 a pol roku... aby som sa začala o rok už pomaly strachovať že aj ten môj mi toto spraví... :(

zjuzjika

gretuska aj mna uz brali ako buducu nevestu a pred 3tyzdnami sa to po 4.5roku skoncilo, lebo ich synacik si zrazu uvedomil, ze nam to vraj nefunguje...a ja osm mala buducnost naplanovanu a mozem zainat od nuly....

zjuzjika

ja by som si po piatich mesiacoch urcite chlapa nezobrala...aj ked vo vztahu nenosim ruzove okuliare, ale nie, jednoducho sa mi to zda malo a akoze poziadat o ruku cez sms a v 28rokoch, trosku zbabele a nevyspele...

GRETUSKA

register ma cisty, predtym zenaty nebol, akurat isty cas zil s byvalou, rodinu ma slusnu, super sestru s ktorou si strasne dobre rozumiem ....jeho rodicia ma maju radi a ked ma niekomu predstavovali dakej navsteve tak ,ze toto je nasa buduca nevesta.... ale aj tak mi to pride trosku sialene a strelene ...