poziadal ma o ruku...

Príspevok v téme: poziadal ma o ruku...
GRETUSKA

Vcera mi moj priatel z nicoho nic napisal CHCES SI MA VZIAT? Bola som v prvotnom soku ,ale strasne stastna a odpovedala som ANO ...sme spolu len necelych 5 mesiacov a bojim sa ako to zoberie jeho a moja rodina, ci si nebudu mysliet ,ze sme sa zblaznili alebo co a ci to nie je priskoro, co si o tom myslite? dakujem cmuk

:-Pbebe

ako mi zastal rozum smskou ziadat o ruku, akoby to nemohlo pockat a nemohol ta poziadat po praci... ako :D toto by som vazne nebrala...

a tak to skus povedz mu ze svadbu chces o tyzden...co by na to povedal ci by zacal vybavovat veci a tak...neviem po piatich mesiacoch v dnesnej dobe a cez smsku hmmm nebud az tak zaslepena... vies ty vobec aky zivot do teraz zil? ze ci ma cisty register trestu? ci predtebou nebol zenaty a podobne veci? neviem ako velmi doverujes a to by si nemala...ale je to tvoja kapusta potom napis ako si dopadla

GRETUSKA

nika: myslim, ze keby som mu povedala, ze chcem svadbu o tyzden tak by bola.... nie je z tych co by usli, vazi si to co ma teda mna :)

jajka: asi mas pravdu sme este v stave zalubenia, ale to je podla mna na tom pekne...a oficialne no ved s tym je ten problem toho sa bojim....ako to zoberu moji a jeho rodicia...keby islo len o mna a jeho ale bojim sa komplikacii v rodine...

GRETUSKA

24 a 28..... ja viem ze to vyzera infantilne...aj viem ze sa taketo veci nepytaju cez sms, ale presne viem ako to on myslel a presne chapem vyznam toho preco to tak urobil. Strasne po tom tuzim ani neviem preco, nikdy som nic podobne predtym takto necitila...asi mi sibe...som uplne zmetena a zblbnuta a od lasky neviem ani poriadne kde je sever :)

jajka001_

ked to bolo len sms tak to bol asi taky vnutorny vyron citov, mal chut ti to povedat, ale manzelstvo, to je zavazne rozhodnutie, asi to myslel vazne, ale na druhej strane - len tak teoreticky, ze ma zaujem. ak to chcete brat oficialne, chodte na to oficialne - oznamit rodicom a tak...najprv to predebatujte

nika2411

Gretuška, mne sa zdá že určite predpokladá že Tvoja odpoveď bude nie a len preto tak napísal aby si s ním šla do postele, lebo si myslí že tak mu budeš veriť na 100 percent...lebo neverím že by hned chcel svadbu, určite keby si povedala ano a behom 2 mesiacoch by si m povedal že bude svadba , že už s ato zariaduje, tak by zutekal...som zvedavá odpíš...ale mám stým skúsenosti

darika

Gretuska,nic v zlom,ale pouvazuj,lebo ja mam pocit,ze je to uletene.Chlap,ktory sa v takejto veci nevie vyjedrit,neznamena,ze je zly,ale urcite nie zrely na manzelstvo.Poziadat niekoho o ruku je velmi citliva zalezitost,ktora sa vyjadruje osobne.Nie sms-kou alebo telefonatom.A uz ked ste boli spolu,aspon to mohol zopakovat a nie ty sa ho pytat,ci to myslel vazne.Podla mna je velmi nevyzrety.

darika

Gretuska,nic v zlom,ale pouvazuj,lebo ja mam pocit,ze je to uletene.Chlap,ktory sa v takejto veci nevie vyjedrit,neznamena,ze je zly,ale urcite nie zrely na manzelstvo.Poziadat niekoho o ruku je velmi citliva zalezitost,ktora sa vyjadruje osobne.Nie sms-kou alebo telefonatom.A uz ked ste boli spolu,aspon to mohol zopakovat a nie ty sa ho pytat,ci to myslel vazne.Podla mna je velmi nevyzrety.