poziadal ma o ruku...

Príspevok v téme: poziadal ma o ruku...
GRETUSKA

Vcera mi moj priatel z nicoho nic napisal CHCES SI MA VZIAT? Bola som v prvotnom soku ,ale strasne stastna a odpovedala som ANO ...sme spolu len necelych 5 mesiacov a bojim sa ako to zoberie jeho a moja rodina, ci si nebudu mysliet ,ze sme sa zblaznili alebo co a ci to nie je priskoro, co si o tom myslite? dakujem cmuk

GRETUSKA

Mne to prislo mile, iste veci sa z neho dost tazko pacia a lahsie sa mu vyjadruje ked to napise :) On je ten typ chlapa, ktory vam nepovie ako sa citi lebo si mysli, ze je potom zranitelny a mozete mu ublizit. Ale pritom je vo vnutri strasne uzasny a milujuci clovek....

severanka

gretuska: nič v zlom,ale to že ti nemohol volať, to neznamená, že ťa musel požiadať o ruku smskou...snáď to mohol urobiť aj na živo... nie prostredníctvom telefónu... ja by som sa asi nasrala, keby ma priateľ požiadal o ruku smskou... :D

GRETUSKA

no ja som sa ho potom na to opytala ked bol pri mne, ze ci to myslel vazne a on, ze ano. A som sa ho pytala, ze ci to chce uz aj oficialne a on mi na to povedal, ze je to na mne....

pre mna dlzka chodenia nehra rolu, pred nim som mala 6 rocny vztah a nakoniec som zistila, ze toho dotycneho vlastne nepoznam celych 6 rokov tak ma sklamal....

whee_ee

no, vravi sa, ze clovek az po dvoch rokoch vo vztahu uvidi, na com je.. da si dole ruzove okuliare a vidi realitu...

bon

prave pre toto je dnes tolko rozvodov......, aj ked mozno vam to akurat vyjde a sadnete si..., ale ja by som to neriskla....., vela stastia,nech vam to vyjde

whee_ee

vies, mne kebyze to napise, tak si pomyslim, ze to nie je az tak vazne myslene, predsalen to ani on az tak mysliet nemusel... my sme si tiez stokrat kladli tieto otazky atd, ale nebrali sme to, ze sme fakt zasnubeni..pokial to nie je s prstienkom a vazne, chichi :)...

a v tom, ze je to po piatich mesiacoch nevidim az taky problem, ak ste si isti.. i ked toho druheho za tu dobu az tak nespoznas, resp. nemusis spoznat, je to indi vindi... :) niekedy to vyjde, niekedy nie.