Opalovaci olej v spreji

vilaamalka

pouzivam bio opalovaci olej z eshop natureal... je to zmes bio olejov, UV filter ma cca 4-5, aj ked mam bledu pokozku, uplne staci, natieram sa s nim castejsie. je bombasticky. krasne vonia, zdrave zlozenie.

Leenka

Ahojte, ja by som tú Niveu neviditeľný sprej neodporúčala, mám s ním zlé skúsenosti. Na minuloročnej dovolenke v Grécku som ho používala, mala som z neho suchú pokožku a ani ma moc neopálilo (čo u mňa nie je bežné) a nakoniec som si až neskoro všimla zloženie, v ktorom bol na prvom mieste alkohol..takže už nikdy viac..

schatz

Ahoj, vyskúšaj niveu neviditeľný sprej na opaľovanie, je vodeodolný, je to olej a v troch rôznych faktoroch - 10, 20 a 30.

nathalka

ahoj, pouzivam Nubian, ma aj faktor 15, aj nizsie.. ak si hakliva zacni s tou 15tkou, ja tiez tak prve dva-tri dni pri mori s vyssim faktorom, ale potom pouzivam cely cas faktor 2 a mne staci, s nubianom som sa zatial pekne do hneda opalila vzdy...

lagie

Ahoj, ponukam pripravky na opalovanie -odkaz odstránený- olej spreji mam s faktorom 6, je velmi dobry opalim sa s nim do hneda a nespalim sa

ketinka

no a aký faktor použivate ak idete k moru??? 15 staci???alebo vyšší a aký by ste odporucili,mam dost znamienka... Ja som už celkom sneda,takže spalenie mi hadam nehrozi...