Problemy s priatelom

Príspevok v téme: Problemy s priatelom
lara345

ahojte, chcem sa spytat je podla vas nespravne ak priatel, s kt.som 3 mesiace, a byva v CZ, chodime spolu do rovnakej VS tu v SR a tak sa vidavame, vlastne uz skoncila skola skoro vlastne vzdy cez tyzdne a kazdy druhy vikend chodil domov..je to nespravne ak mi uz zacina dost vadit ked je doma a chodi pit s kamaratmi a nadranom sa vracia domov? neviem co s tym robit..mam ho rada,ale zakazdym ked mi pise kam ide a co ide robit a to nehovorim otom z eneraz mi zaklamal dokedy bol von ked som sa ho opytala(odvtedy sa radsej uz nepytam)tak mam nervozitu v sebe a bojim sa ho nacokolvek opytat skym ide ,kam lebo viem ze by mi nepovedal pravdu uplnu a radsej to setko prikraslil co potom vo mne vyvolava dovody neverit mu..?ja v mojom meste kde byvam nemam vela priatelov a uz vobec nie tolko prilezitosti ako on, nechodim tak casto von..rada by som to zmenila ale fakt neviem ako,setci moji priatelia su nejak rozbehani a momentalne som vikend stravila 2 dni doma sama..som ztoho uz zufala..poradte mi ako to mam napravit?
viem ze keby som chodila viac aj ja von,nevadilo by mi to az tolko,ale ajtak vieme obaja ze ja som ta uprimnejsia vo vztahu to priznal aj on, lebo mi par razy klamal aj o babach sktorymi bol radsej mi to prikraslil proste neviem ako toto riesit ten problem kiezby som mohla s nim travit najkrajsie chvile oddychu-vikendy...bola by osm aspon kludnejsia proste neviem ci je to zle a ci som ziarliva prilis...

alzbee

Ja osobne by som v tom, ze sa chodi bavit s kamosmi problem nevidela.Teda aspon ja mojmu priatelovi v tomto smere davam volnost...nechcem mu nic zakazovat, chcem, nech ma cas aj na kamaratov...skor by mi vadilo to, keby mi klamal..to by u mna skoncil...a v hocicom keby klamal. Lebo aj mala lož je lož a ja klamstvo fakt nenavidim...mojmu priatelovi sa snazim verit, ani si nevytvaram v hlave nejake pochmurne myslienky, ze co ak mi je neverny, co ak mi bude klamat..riesim problem az vtedy, kedy naozaj aj je...takze keby som sa dozvedela ze mi v niecom klamal, tak by som bola neskutocne sklamana, nahnevana a zrejme by som mu uz nedokazala doverovat. Hlavne sa porozpravaj s priatelom a vysvetli mu, ze by si bola rada, keby si mu mohla verit. Ved dovera je jednym zo zakladov vztahu.