cim to bude?

micaa

a mozem sa spytat ako dlho ste spolu a ako casto mavate sex?
Tomu mojmu sa totiz uz tiez tak casto nechce a bude to tym, ze je toho uz prejedeny... Myslim ze v tebe problem urcite nebude.

ntt

tak sa navleč do niečoho sexi.. nejakého pradielka namaluj sa sprav sa sexi .. a hned mu bude stať to je len tým stereotypom.. a vyskušajte novú polohu kup kamasturu alebo ničo také šľhačku jahody a potom ťa neopusti neboj .. a keď ani po tomto nebude mu stať tak ma nejaký problém a musiš sa s ním porozprávať aaa kup si nové pradielko sexi. lebo to tvoje ma už obkukané

zufalaAla

joj na tak to sa ho pytam pravidelne....on vzdy poviem, ze som uzasna.,, najkrajsia a blablabla...dalej to uz poznate...reci:(...teda podla mna reci, ja muc chem pomoct on sa asi hanbi uz za to..,ze stale nic...

alzbee

A ked ste sa dali dokopy, tak si bola vysportovana?...lebo ked si mala aj predtym trohu brusko, zadok a vsetko klapalo, tak myslim, ze zo dna na den by si ho nemala prestat vzrusovat...teda aspon si myslim, i ked do muzskej hlavy nevidim..

zufalaAla

ale coby ja som so sebou spokojna, len on je sportovec stihly svalnaty...a ja proste ochabnuta asi pre neho nie dost pritazliva...uz fakt neviemm kde mam hladat pricinu:(

trpitel

nefantaziruj nad svojimi tukmi a postavou, mozno pricina bude tkviet inde, to ste zeny vazne az tak zahladene do seba?

0vecka

tym by som sa netrapil... a mozne to je ... ale skor by som povedal ze si uz okukana a jednoducho ho to uz tak neberie...