manzel chce dalsie dieta, ja nie

Príspevok v téme: manzel chce dalsie dieta, ja nie
zuzula11

Pomozte niekto, neviem, ako dalej! Mam 35 rokov a dve deti vo veku 5 a 7 rokov, dievcatko a chlapceka. S manzelom sme povodne chceli 4 deti, ale po 5rocnej materskej dovolenke ma to preslo. Dari sa mi v praci, mam cas venovat sa detom ...Neberiem HAK, kombinujeme ratanie plodnych dni a prezervativ. Zatial nam to stale vyslo, pretoze mam pravidelny cyklus. Pred pol rokom sa vsak veci zmenili. Manzel odmieta pouzivat akukolvek ochranu, ze on chce babatko. Uz som dvakrat brala postkoitalnu HAK, lebo sme mali nechraneny styk, ked som bola na silnych liekoch. Velmi sa kvoli tomu hadame - budi ma v noci a ja v polospanku unavena neviem oponovat. Ak sa ohradim, napada ma s tym, ze ved co hrozne sa moze stat, ked vydata zena otehotnie ... Ja uz nechcem dietatko! Tie roky doma s detmi, samota, pribrate kila, k tomu prekonana bulimia ... Pradepodobne mam endometriozu (cakam na vysledky), vazne problemy so zlatou zilou, a neskutocne zle PMS. Jednoducho sa mi uz nechce sediet tri roky doma a vstavat 10x v noci k babatku. Co robit? Vzdy som bola proti HAK, ale zacinam uvazovat o injekcii (lieky by mi asi drahy zobral), no viem, ze ho tym vytocim ... Nejaka rada?

???

posledné dva príspevky sú na adresu inkubátora. Už by tu mohol zase narobiť poriadky. Lebo ako všeci čítame tak sa vyzná. INKUBÁTOR poď to tu dať na správnu mieru!!!!

schelby

inkubator ty mas iq na urovni debility fakt, povedz mi co stale mas proti mne a stale na mna utocis? Co som ti urobila kurnik? V com klamem do prcic? V tom ze nieco poviem a ty to prekrutis? ides mi na nervy!

darika

Zuzula-
dakujem.mne chyba este pol roka do tej doby ked si sa ty vratila.Skoro rovnako,ale my sa zatial nechystame.Ste doma,mate to najdolezitejsie co asi treba.Ostatne veci sa vzdy vyriesia aj same.Tak sa drzte kocky.

vikinaa

Na druhej strane by som sa domov urcite nevratila. Vzdy si vsimnem tie obrovske rozdiely, ked prideme domov, tu je nam stokrat lepsie.

zuzula11

Darinka a Vikinaa ... Ja som tri a pol roka zila s manzelom a jeho mamou v zahranici - mala som len ich a deturence a nevedela som sa dockat kedy sa vratime. Je to tazke ... Svokra vravievala, ze som cely cas sedela na kufroch. Ale nas to velmi zblizilo a teraz, po navrate na Slovensko, by som uz nesla nikde. Rodina sa neda nahradit .... Drzte sa!!