manzel chce dalsie dieta, ja nie

Príspevok v téme: manzel chce dalsie dieta, ja nie
zuzula11

Pomozte niekto, neviem, ako dalej! Mam 35 rokov a dve deti vo veku 5 a 7 rokov, dievcatko a chlapceka. S manzelom sme povodne chceli 4 deti, ale po 5rocnej materskej dovolenke ma to preslo. Dari sa mi v praci, mam cas venovat sa detom ...Neberiem HAK, kombinujeme ratanie plodnych dni a prezervativ. Zatial nam to stale vyslo, pretoze mam pravidelny cyklus. Pred pol rokom sa vsak veci zmenili. Manzel odmieta pouzivat akukolvek ochranu, ze on chce babatko. Uz som dvakrat brala postkoitalnu HAK, lebo sme mali nechraneny styk, ked som bola na silnych liekoch. Velmi sa kvoli tomu hadame - budi ma v noci a ja v polospanku unavena neviem oponovat. Ak sa ohradim, napada ma s tym, ze ved co hrozne sa moze stat, ked vydata zena otehotnie ... Ja uz nechcem dietatko! Tie roky doma s detmi, samota, pribrate kila, k tomu prekonana bulimia ... Pradepodobne mam endometriozu (cakam na vysledky), vazne problemy so zlatou zilou, a neskutocne zle PMS. Jednoducho sa mi uz nechce sediet tri roky doma a vstavat 10x v noci k babatku. Co robit? Vzdy som bola proti HAK, ale zacinam uvazovat o injekcii (lieky by mi asi drahy zobral), no viem, ze ho tym vytocim ... Nejaka rada?

Mimi323

ešte že je sranda :D Lebo sa to tu zvrahavlo zlým smerom :D
len neviem odkial bude mať inkubator tých 5 detí :)

alzbee

Inkubator je obycajny frustrovany šovinista, ktory by si uz konecne mal najst chlapa, aby zil plnohodnotny a spokojny zivot...zenam tu len nadava do kadejakych spin (vid. clanok pod menom radca), v zivote nikomu neporadil..jeho posobenie na tomto fore je v zmysle-zeny su svine, ktore ublizuju chlapom...mily inkubator-tvoja prezyvka ta dokonale vystihuje. zrejme si sa narodil priduseny, bol v inkubatore a zato mas take primitivne nazory, ake mas...myslis si, ze my sme tu vsetky feministky, ale si na velkom omyle. Myslim, ze kazda jedna sa zhodneme na tom, ze bez chlapov by to bolo na svete o nicom. ze tak isto ako my ich, potrebuju aj oni nas. Lenze ty zeny zrejme k zivotu nepotrebujes...najdi si nejake sovinisticke forum a tam sa kludne realizuj. Na tomto fore by ti uz konecne mohli dat bon.

:::

joj ved to si aj tak musia oni vyriesit tak to tak neprezivajte k tomu budeniu v noci pohladaj si pisaĺa tu ptom ze jej to vobec neprekaza!a pokial som od nej este citala ze si nevie predstavit ostat zas doma ale ak by bola tehotna velmi by sa tesila tak preto to nie je take strasne ale sa to tu z toho robi :-)

Mimi323

shelby, nechaj to tak. Stojime pri tebe :) Inkubator je muž, ktorý musí mať za každú cenu pravdu a v jeho prípade hovoriť o kompromisoch je asi smiešne...je vidno, že jeho žena musi robiť všetko tak ako on povie.

schelby

darika jedine co ma vie vytocit je ćlovek ktory z mojej osoby robi nejaku harpiu, ktora je zamerana proti muzom a vklada mi do ust slova, ktore nie su moje a vsteko prekrucuje. Nechapem preco clovek ked nieco napise, kazdy to pochopi,ale on to musi prekrucat na nieco co nie je pravdive. A nechapem preco sa to tu zase vdaka inkubatorovi obratilo na boj muzi-zeny, lebo nikto to tu nerobi,ale on tu musi prave moju osobu stavat ze som proti muzom a myslim si ze zena je bohyna a neviem co,lezie mi to na nervy. Kazdy normalny clovek respektuje ludi z okolia a aj ich rozhodnutia bez ohladu na pohlavie.

schelby

inkubator ty mas ake iq prosim ta? ja po sebe citam ale viditelne ty sice citas ale v hlave s ati to obracia na nieco neidentifikovatelne a z toho vznikne nieco co si pochopis po svojom! Kde som napisala ze musi respektovat iba muz zenu, kludne mi to tu skopiruj a ja ti dam za pravdu. Nikde som nenapisala, ze to funguje len jednym smerom! Pretoze v mojom zivote to tak nefunguje, tak to ani pisat nebudem.

darika

Schelby-mas absolutnu pravdu,ale zbytocne vysvetlovanie.Ten,kto uz ani nevie,kolko tu ma nickov,nemoze vediet,co sa tu pise.On to ma uz sam popletene.Len sa ho treba spytat,ci ma on rodinu.Pretoze je vo vsetkych temach velmi premudrely ba niekedy az sprosty.A taky ta vytoci?No co si ty?