moze to byt potrat

tip

Mohla si si urobit rano este test aj ked mas menzes. V takomto pripadnom ranom stadiu tehotenstva a pri pripadnom potrate sa maternica dokaze vycistit aj sama krvacanim a mozno by ani nebolo nutne cistenie v nemocnici. Okrem toho nemusela si ani potratit, silne krvacanie, bolesti a krce mozes mat napr. aj z nejakeho zapalu a z neho mozes mat aj tebou spominane biele kusy. Ale tak ako ine radili, lekar to bude vediet najlepsie.

[zruseny12]

neviem radsej chod k lekar.lebo ked si potratila potrebujes vycistit.alebo mozno ti len predpise ANTibiotika...tazko sa v takych veciach radi...

rencul

dostala som ju v noci a zabudila som sa na silne krce drzalo ma to asi tak den teraz citim stale take pichanie vo vajecnikoch

rencul

dostala som ju v noci a zabudila som sa na silne krce drzalo ma to asi tak den teraz citim stale take pichanie vo vajecnikoch

[zruseny12]

RENCUL
uplne ta chapem,ja som zazila nieco podobne ked som bola mlada...
ale najlepsie by bolo ist k lekar.
a mas aj silne bolesti,krce?

rencul

mi sme sa vzali pred mesiacom ja mam iba 20 tak nemam nejake skusenosti preto sa bojim velmi tuzim po babetku hlavne preto lebo manzel ma uz cas na prve babo

[zruseny12]

no,ak pises,ze sa ti to nikdy nestalo...tak skoc k lekar.a povec mu vsetko a uvidis,co ti na to on povie...
vela stastia

jatymi12

rencuľ - držím ti palčeky, aby bolo všetko dobre...aj my sa snažíme s manželom, ale zatiaľ nám to nevychádza...