90 dnovka od 1.7.

bianka...

ahojte...
nahodou som nasla od 1.7. ja som zacala vcera :o)
minuly rok som schudla peknych 1kg ale ten posledny mes.bol nepoctivy...
najviac sa schudne prva mes.potom 2 menej a 3 ide tiez dole... a nezabudajte na pitny rezim.
ja som po porode a chcela by som mat tych 60 :o) to je moj ciel ale aj 65 uz bude dobre...momentalne vazim 69 kg.
tak sa drzte,v tejto horucave papat nechuti...ja mam dnes SKROBY

weronika1

ahojte kočky. no ja som všetko včera dodržala na 100 %... teším sa z toho a som na seba hrdá... :D žiaden prehrešok... A vy ste to ako zvládli? Akurát som doraňajkovala, dala som si 2 hrušky... mňam. A na obed mám pizzu, taks a teším...
liah, stačí, ak tu hodíš svoj mail a ja ti pošlem túto diétu a všetko si onej prečítaš a zistíš, či ti bude vyhovovať... :)

queen.emka21

ahoj liah. tak v skratke:
stale mas na ranajky ovocie. prvy den mas bielkovinovy. bud si davas maso alebo syry, tvarohy, vajcia, ryby.....na obed a na veceru mas mat to iste ale na veceru v polovicnej davke. nema sa kombinovat napriklad maso so syrom. ked jes maso tak maso, ked syr tak syr.
druhy den mas skorby. ked sa nemylim. tam mas napriklad zemiaky na milion sposobov. a na veceru zas polovicna davka obeda.
dalsi den uhlohydraty, ako napriklad cestoviny, ale tu si na veceru davas kusok torty, alebo zmrzlinu, alebo kusok pizze, proste nieco co ti ulahodi.
a posledny den je cisto ovocny.
ku kazdemu jedlu mozes zeleniny kolko len zvladnes(inak k obedu mozes kusok chleba ak potrebujes)........
nie je to vobec namahava dieta a vobec nie si hladna, je to len o malom obmedzeni sa.

liah

baby mohli by ste mi o tej diete povedat viac? vlastne je sa trikrat do dna, a je urcene ze do kedy su ranajky, obed vecera? lebo ja sa snazim nejest uz po piatej, po tej hodine jem len velmi vynimočne...a je vlastne na mne ze aky recept si kedy urobim? ze pondelok ovocny, utorok taky a tak? ci je to aj na dni rozdelene? prosim napiste mi viacej, pretoze chcem sa do toho pustit ale mam malo casu aby som to tu studovala.diky moc:-)

Majushka

No ja som dneska mala na obed rizoto a vecera vobec som nebola hladna ale dala som si polku a jogurtovy dezert malo to 1000kj tak to nieje az tak vela dneska som mala aj pohyb prechadzku,takze nehnevam sa na seba:)

queen.emka21

ahojte baby.
drzim s mamkou 90. dnovku uz nejaky 10. den. schudla som asi 2 kila a jeden den som koli promociam porusila......
netrapim sa, nie som hladna a ked mam veeeelmi velku chut na nieco tak si stipku dam.........zatial som teda spokojna.
moja mama pred dvoma rokmi schudla 25 kil z 90 dnovky, v priebehu nejakeho roka, roka a pol.
drzme si teda prsty