escapelle?

lucika214

ja som si ju dala po viac 48 hodinách-skôr som to nestihla. bolo to tesne po skončení mens. takže už mi začínali plodné dní. tiež som mala zvláštne pocity - mierne točenie hlavy a rozhádzalo mi to úplne cyklus o týždeň po užití som zase dostala krámy-o trošku slabšie než normálne ale trvali mi rovnako dlho ako obvykle. tak som zvedavá kedy budem mať ďalšie...

kvietok23

nam tiez nevydrzal kondom a tak som bola nutena tu tabletku zobrat. k tomu som akurat bola vo faze ovulacie, takze velmi natesena som nebola. ale tabletka nastastie zabrala a momentalne uzivam hormonalnu antikoncepciu aby som predchadzala takymto stresovym situaciam... ked som ju vzala, mala som divny pocit, ako keby som lietala...asi prvych 5 dni, a to som mala menstruaciu dostat az o 2 tyzdne. uvadza sa v letaciku, ze moze prist skor, alebo neskor a na pocudovanie u mna prisla presne na den ! ale je to svinstvo aj tak...

Braňo85

Zaberie do 72 hodin ale čím sklôr tým lepšie. Nám zabrala zobrali sme po 11 hodinách. / nevydržal kondom :( /

tru

Ja som si ju dala az v treti den ( s priatelom nam praskol kondom )pretoze som to cez vikend nemohla nikde zohnat a zabrala. Inac v pohode, vraj je to hormonalna bomba, ale ja som nic necitila, nebolo mi zle, ani mi to nenarusilo cyklus. A vsetko bolo v poriadku- pricom ja strasne citlivo reagujem na kazdu hormonalnu zmenu.

micaa

nemam s nou skusenosti ale ked pisu do 72 hod tak by to malo byt ok... A vobec co sa pytas, radsej si ju hned daj... Cim skor tym lepsie