Skúsenosti s HAK MERCILON!

nelamaria

Ahojte ak by niekto mal záujem predám celé balenie /3 blistre/ mercilonu, prechádzam na yasminelle tak preto ju predávam. Cena 27eur, ajojte

peta27

Ahojte,brala som MERCILON sedem rokov a bola som spokojna.Posledne dva roky som trosku pribrala,ale na rok som ich vysadila a teraz ich zacinam uzivat znova.Pocas tej pauzy,co som mala mi velmi narastli prsia.Tak dufam,ze to pojde zas do normalu.Problemy s pletou som v priebehu uzivania nemala absolutne ziadne.

a2

ja beriem mercilon tiez niekolko rokov a som max spokojna az na tu cenu, je fakt dost draha. ale nemam ani vykyvy nalad a ani problemy s menstruaciou a ani s pletou.

denisa

Odkaz pre kiki, ten výtok môžeš mať aj celý mesiac alebo nemusíš,tvoje telo dostáva dávky hormonov tak si musí na to nejako zvyknúť. Ak ti to neprestane tak choď za svojím doktorom.

denisa

ahojte,ja beriem Mercilon už 10 rokov a som s nim spokojná. Zo začiatku som mala stavy,že som si poplakala pri filme ale inak pohoda. Zo začiatku som mala menzes 3dni a teraz už 4až5dní. Nepribrala som ani gram a hlavne dievčatá nezáleží to na tabletkách ale na vás samotných. Keď budete chcieť pribrať tak vám ani tabletky netreba. S pletou som spokojná len nesmiem pred menzesom jesť čokoládu a kyslé lebo mám hneď pod nosom vyrážku. Tak si ho užívajte v pokoji.

me for me

pre lilah:z antikoncepsie sa nepribera,mozno len trochu zvysuje chut na jedlo ale to uz je po tom na kazdej ci odola alebo nie.

me for me

ja uzivam mercilon uz cca 10mesiacov,jedine co mi na nej vadi je cena,predsa len som studentka a skoro 900sk za nu davat..pocas prvych troch mesiacoch to bolo strasne,bola som neuveritelne sitliva stale som plakala,ale momentalne som s nou spokojna..

lulina21

pre lonetu - ja beriem mercilon a počas tej 7 dňovej pauzy mám presne ten istý pocit ako ty, prsia sú o niečo menšie ako počas ostatných dní..

veronika kragova

mercilon som brala 3 roky, nepribrala som ani gram{je to nizkohormonalna antika},ziadne zmeny nalad, menstruacia presne na den, ziadne bolesti, ani vedlajsie ucinky.maximalne som s nou bola spokojna, najlepsia antika,skutocne,pa