Skúsenosti s HAK MERCILON!

lilah

Ja som tiež asi rok dva brala mercilon, je uplne na prd lebo ma všetko bolelo a tie vykyvy nalad, nespolahlivo oddalovala menzes, a pribrala som z nej za take 2 roky asi 12 kg!!!Cíze nic moc. Ale doktory neviem prečo to radi predpisuju ako 1.alternativu. Je to lacna antika, ale za tu cenu by sa nasla aj lepsia, napr. všetky od značky schering su uplne skvele. Viem o co hovorim mam ich dost odskusanych.

kiki

beriem mercilon prvý mesiac asi siedmu tabletku predtým mi koncila menštruacia tak po štyroch dnoch a teraz mam stale len hnedý výtok ? mate aj vy s tým nejaké skusenosti ? po kolkých dnoch asi cca by výtok mal zmyznut ? dufam že ho nebudem mat celý mesiac lebo sa zbláznim :(( prosím poradte

Petuska

Ja som uzivala mercilon styri roky..nemala som s nim ziadne problemy,len obcas ma pobolievala hlava,ale neviem ci to malo suvis.urcite som nepribrala,je to nizkodavkova hak,takze nemala by si,ale kazdi sme ini..

loneta

Baby aj Vám pri 7-dňovej pauze "spľasnú" prsia? Užívam 3. blister, na začiatku užívania sa mi trošku zväčšili prsia (trošku sa vyplnili), no teraz po 7-dňovej pauze ich mám opäť také aké som mala, keď som HAK neužívala. Aké máte vy skúsenosti?

Luckaaa

ja beriem mercilon uz 6 mesiac a som spokojna..neviem presne ci som pribrala alebo nie..ja sa totiz niekedy citim chuda niekedy nie..mam castbe problemy s travenim takze si myslim ze moja vaha nem s HAK nic spolocne..a zmeny nalad tiez nepocitujem :D:D

evinka

ete chcem povedat, ze tie 4 kila neprisli postupne, naopak po prvom mesiaci som dokonca kilo schudla, ale za posledny mesiac a pol sa to vratilo aj s riadnymi urokami.

evinka

ahoj, no tak teraz beriem už 4. mesiac a pribrala som cca 4 kila, asi ma picne, ale mamka sa teši že nie som uplne vychudnuta, priatel sa teši z objemnejšieho hrudnika, ale mna to už začina hnevať, ak priberiem ete 2 s hak končim navždy

veveta

Ahojt mohla by mi niektora poradit beriem antikoncpciu ale momentale hu mama vysadenu kvoli menštruaci ale ešte hu nemam a robili sme sex a jaksik teraz neviem či aj tak som stale chranena antikoncepciou

iquet

Ahojte, uzivam Mercilon druhy mesiac, mam zmeny nalad a co je horsie strasne migreny ked sa rano zobudim. Neviem ci je to z tejto HAK, ale take silne saobjavili az po zaciatku uzivania tabliet.

evinka

ajojte, ete mam prve balenie len v krabicke, cize zacinam az o cca 2 tyždne, moja prva HAK, dnes ma stali 717sk, na tri mesiace.