Testy

alzbee

AdamKrt: jaj, prepac:)) ja som to pochopila tak, ze si to riskol v tom zmysle, ze ju pobozkas az vtedy, ked pojde na tie testy...

AdamKrt

Pisem, ze som to riskol, nie ze som ju tam poslal...

Len hovorim, ze keby nieco nevyslo a teoreticky mal zacinat znovu s niekym vztah, uz by som sa obaval, ci niekoho nemozem nakazit, pripadne opacne.

alzbee

Az dobre chapem-tak si ju teda poslal na testy predtym, nez ste sa prvykrat spolu bozkavali?...naco su zamerane take testy, co tam sleduju?

AdamKrt

Z mojej strany som ist nemusel, z jej - no priznam sa, riskol som to :)

Keby sa to malo nahodou znovu opakovat nieco podobne, asi by som uz siel pre istotu na tie testy.

Ako niekto pisal, ak spi niekto s niekym, tak vlastne krvou sa moze preniest vsetko z parterov, co mal clovek predtym...

alzbee

AdamKrt: a ty predtym, nez si sa siel s niekym prvykrat bozkavat, tak si toho cloveka poslal na testy? a ty si po tom prvom bozkavani siel na testy, ci si nieco nechytil? mam pocit, ze si v tomto smere az trosku paranoidny...

AdamKrt

No, len ci to staci, ak myslite sex bez kondomu.

Lebo - ked sa bozkavate, tak tak isto cez vylucky slin si vymienate tekutiny.
Alebo pri oralnom sexe lize partner partnerku cez igelit, ci ona jeho vzdy s kondomom ?

Takze to by sa uz na tie testy malo ist skor...

Nikdy neviete, ci nemate nejaky zader v ustach, poranene dasno, ci pri prstovacke zader pri nechte...

micaa

bola som panna a on panic, takze testy sa nekonali... ale urcite by som v pripade noveho vztahu isla a poslala aj jeho... v dnesnom svete clovek nikdy nevie

alzbee

Ja som na testoch bola, cize viem, ze som cista:)) no moj partner, s ktorym som vyse dva a pol roka nebol :-/ ale premyslala som, ze az budem mat niekedy v buducnosti partnera a chceli by sme mavat sex bez ochrany, tak ho na testy poslem...