hlupy pocit pri sexe

Príspevok v téme: hlupy pocit pri sexe
peťa,

ahojte, mam taky problem, mam priatela a strasne ho lubim, vzdy ked sa milujeme je to uzasne, ale chcela by som vyskusat aj nieco nove, lenze vzdy ked chcem tak ma zabrzdi taky hlupy pocit, aby som neurobila nieco zle, prosim vas poradte ako sa mam tohto pocitu zbavit, lebo priatel si uz zacina mysliet, za sa ho hanbim

vydlicka

Podla mna sa tiez nemusis hambit. Skuste to na zaciatku spravit tak, ze nieco povie on, co by chcel, potom nieco ty a takto sa striedajte. Postupne sa budete menej a menej hambit, lebo budete vediet, ze ten druhy take nieco chce tiez. My sa takto casto rozpravame, je to fajn. A dokonca castokrat chceme potom hned uskutocnovat :P

adka25

moj priatel by dal vsetko za to keby som viac experimentovala, ale mna to prilis nebavi. nehanbi sa, vacsina muzov by bola len rada, oni totiz maju radi ak zena v posteli dominuje.

baskaa

Ja som sa spociatku tiez dost hanbila ale teraz sa uplne luubime a uz sa pred sebou vobec nehanbime. Povedz mu kludne ze chces nieco vyskusat, nevidim v tom problem..

charlotte

problem by to bol, keby tato situacia trvala neuveritelne dlho. ty by si sa uzatvarala do seba, partner by nevedel, co si ma o tom mysliet...co zak zobrat sex trosku ako blaznivu hru lasky? mozno mate obaja svoje fantazie, ktore by ste radi realizovali, ale akosi viazne komunikacia a jeden pred druhym nechcete vyzerat "divne" ak nieco netradicne navrhne. co tak sa nechat inspirovat peknym erotickym filmom? drzim palce ..a pri milovani sa treba aj rozpravat :)