Nizka hladina trombocytov

yasmina

ahoj lek,
ked tak mozme zatial mailom,ked by bolo potom mozne a samozrejme dobre,dalo by sa dohodnut aj osobne...vidis odkial si?
Ked, mozes mi pisat na novu mail.adresu :
blsiacik@zoznam.sk tam uz bude viac sukromia. Kazdopadne zajtra idem vytiahnut nerv zo zuba,co mi maju robit resekciu. A okrem ineho sa nam rozbieha stavba noveho domu,tak mame toho nejak vela.Ale kazdopadne som zvedava aj ja.Budem sa snazit zohnat tu kartu a hned ti dam vediet.
s pozdravom
yasmina

lek

yasmina,
ak budes mat nieco nove, tak daj vediet.To uz budu asi take detaily, co nemusia tu pritomnych na fore zaujimat. Mozno by bolo lepsie to prebrat tak osobne, ale tu na fore, ako chces. V kazdom pripade mat to zaujima.

yasmina

pre lek
akurat som sa vratila z KE,tak hadam dobra sprava,bola som si zistit,ci mozem dostat tu zdrav.kartu ked som bola tehotna...ta sa to da len musim ist niekdy v doobed.hod.na sekretariát tam maju archiv,aby mi to vyhladali...kazdopadne si myslim,ze by nam to pomohlo zistit..ako to bolo v r.2005,aka hladina bola trc.a iné údaje.Ked budem mat tu dokumentaciu tak napisem.Inac vsetko po starom a ty ako?

RNG

Skenar ako zariadenie bol vyvinuty v Rusku, v Anglicku ho pouzivaju proti bolestiam, v USA sa predava len na pokusne pouzitie(2200 dolarov za model 97,4)ako elektromasazer na svaly a rehabilitaciu.
Ze sa s nim da robit presna a opakovatelna diagnostika, silne pochybujem.
Inac by noje lekarske zdroje uz davno na svojich klinikach tieto pristroje mali aj keby ich mali pasovat rovno z Ruska protizakonne.

lek

Pre yasmina
uvidis ako veci dopadnu a hlavne co budu robit tvoje trombocyty. Vysetrenie kostnej drene je nieco, co robime velmi casto, kedze sa venujem v onkologii lymfoproliferativnym ochoreniam, teda ochoreniam lymfatickeho systemu. Nepatri to k tym prijemnym vysetreniam, ale da sa to zvladnut. Zalezi aj od lekara, co to robi.Robi sa to tak ako si to popisala. netreba si z toho robit strasiaka, casto pacienti po samotnom vysetreni povedia, ze to nebolo az take hrozne ako im to ini popisali a ako si to predstavovali.

RNG

yasmina,, tento elektrostimulator konkretne nepoznam.Ale za roky som videl rozne, niektore som aj pouzil na elektomasaze, ma to nejaky ucinok, ale ziadne zazraky. Pocitaju za to seredne vela, viac ako v USA.

yasmina

ok vdaka,
pozhanam si tie veci a zacnem to uzivat.
som zvedava,musim si este raz prejst tu protikandidovu dietu...keby daco napisem...vdaka este raz