Nizka hladina trombocytov

RNG

cukry a plesne to sa vzajopmne podporuje. Inac ja osobne fandim kokosovenu oleju, oreganovemu oleju a caju z lapacha(lyzica denne, varit 20 minut, odstat niekolko hodin prikryte). Ziadne z tychto nemozes predavkovat. Spravne davky so uviedol viackrat v protikandidovej diete(bezsacharidovej)
Potravinove doplnky sa z pravidla daju bez problemov kombinovat, cim viac, tym je uspech zarucenejsi.

yasmina

pre RNG,

uz tolko si mi napisal tych veci,ale rada by som sa opytala,cim by bolo dobre zacat,co by som si mala zadovazit ako prve a v akej forme sa jednotlive byliny davaju. Mozno to znie hlupo,ale ani nevie co s cim mozem kombinovat,lebo podla mna vsetko asi vela skodi...neviem skus poradit,citala som aj tu stranku kt. si mi napisal,ale musim si to prestudovat viac.Skoricu mam velmi rada a casto ju jem,ale nevie ci je dobre napr. davat cistu skoricu,alebo skor.cukor. ked budes mat cas napis,budem rada.Dakujem

yasmina

pre Jessica,

dakujem za radu,uz surujem po tej stranke.
Mozem vediet aky zdrav.problem si mala?
napis ak ozes.Dakujem

RNG

inac poskodenie kostnej drene plesnami sa spomina aj v teme leukemia, damian tam ma tiez navod ako potlacit plesne v tele, tam menuje aj palinu pravu(wormwood, artemisia absynthia) a silny adaptogen koren astragalus(astragalus membraceus). Tiez skoricu ktora je na vselico uzitocna a ma daleko najvyssiu antioxidacnu aktivitu zo vseteho, co poznam(ORAC 197 tisic na 100 gramov, co je 75 nasobok cucoriedok!!!))

yasmina

pre lelk,

myslela som si ze to bude ten odbor. Kazdopadne obdivujem ludi,kt. robia na takychto odd.Este mi neodoberali kostnu dren,kedze sme chceli vylucit vsetky mozne verzie(ako infekcne,gynekol.,a zuby),nakolko ma MuDr. od toho chcela uchranit nakolko je to,ze vraj neprijemne vysetrenie,uz mi ale hovorila,ze pokial sa to nezlepsi po tych zuboch...budeme to musiet urobit. Robi sa to lokal.anesteze, a ihlou sa ide priamo do kosti myslim,ze hovorila ze to ma byt v oblasti krizovej,alebo skratka niekde tam.....ja verim,ze to je zo zubou a z toho ze som to 4r.neriesila.A este sa chceom pokusit zohnat zdrav. kartu co som mala na porodnici a tam s dopatrat ako to vtedy bolo pred sekciou. Kedze zajtra idem do KE, akurat na to odd. lebo mi tam lezi svagrinna pokusim sa zistit,ako sa k tomu dostat. Mam otazku to odobratie kost.drene je asi bolestive ?Mam sa niecoho obavat??Kazdopadne mala si ty lek uz nejaku osobnu skusenost s takymto niecim......dufam,ze to nieje nieco hrozne :-(
dakujem za odpoved som rada,ze je tu niekto s kym sa mozem o tom rozpravat.

Jessika

Pre Yasminu:
skus sa obratit na MUDr.Perzelovu,velmi mi pomohla mala som iny zdravotny problem ale traval 5 rokov.Dnes som o.k.a som jej velmi vdacna.kontakt najdes na www.skenar.sk.mala som vela parazitov"v hrubom creve a bakterie v hornych cestach dychacich a fokus v zuboch ale vsetky vysledky boli v poriadku(podla klasickej mediciny!)Ked mi dr.urobila pocitacovu dg tak mi povedala,ze sa necuduje,ze mam zdravotne problemy.Pracujem v zahranici ale kazdy mesiac som lietala do Blavy za dr.na kontroly.Trvalo to 6 mesiacov a dnes viem,ze keby som si svoj zdravotny stav nechala na klasicku medicinu tak dnes som invalida.Drzim ti palce a radim ti-skus to.

lek

pre yasmina
moj odbor je onkologia. Nuz co sa tyka trombocytopenie v tvojom pripade - najskor ide asi o imunno trombocytopeniu, ked sa tvoria protilatky proti dostickam. Treba poriesit ten zub, ktory predstavuje chronicke zapalove lozisko v tele. Neviem presne, ci ti uz bolo robene vysetrenie kostnej drene, mne toto vysetrenie a jeho vysledok v tvojom pripade chyba. To,co clovek vidi v kostnej dreni je dost dolezita informacia, aby sa dalo vylucit, ze nieje problem na urovni samotnej tvorby krviniek.Ak je porucha na urovni samotnej tvorby krviniek, to je ina skupina ochoreni a inak sa aj postupuje.
Spominala si kandidy - ake kandidove infekcie si mala preliecovane?

- mira

Zásadotvorná je zelenina, a to i tepelne upravená, pokiaľ sa upravuje kratšiu dobu ako 2O minút a nesmie byť ohrievaná, teda len čerstvá. Približne neutrálne sú nerafinované obilniny, strukoviny, semienka.
Kyselinotvorný je najviac rafinovaný cukor, potom všetky jednoduché cukry, mäso, chemické aditíva v potravinách, konzervovaná strava a strava, ktorá sa dobre nestrávila.

yasmina

Mira,
dakujem za radu,v podstate pokial vies napis mi ci suv vhodne nejake vitaminy alebo neviem co by mi k tomu dopomohlo podla teba.Co patri hlavne do toho zasaditeho prostredia...
vdaka
Y.