Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otazka pre chlapcov

lolo

Neviem si predstaviť sex bez análu
Mám rád keď mi niekto tam strčí prst no mám aj vibrátor ale živý penis je nenahraditeľní

majkoo989

Mám 18 rokov a milujem keď mi niekto vyprstuje ánálnu dierku , je to niečo neuveriteľne vzrušujúce.
A najlepšie je aj tak ak tam mám vibrátor alebo nejaké didlo ...

ta3

Maybellinka
Nie je to uchylne, vsetko, co je obidvom prijemne a pohodlne, je dovolene, mnohe pary si to praktizuju vzajomne, podmienkou je predtym sprcha a pouzit kvalitny lubrikant a gumene rukavice, ak nie su poruke, moze sa pouzit aj prezervativ
Neskusaj to hned, najprv si o tom s priatelom pohovor

ShaulaThalit
Nielen dievcata, ale aj chlapci

ShaulaThalit

takéto fóra by si mali naštudovať teenedžerky pred začatím sexuálneho života, ako teoretickú prípravu :-)

marakujam3m

ked chces vyskusat ci to chce...tak si naslit prst a prechadzaj po dierke...ked neodstrci ruku je to dobre ...a ked ano...tak sa nic nedeje....hlavne to davaj dnu pomaly a poriadne naslinene... :P

sajmi562

ako z mena vidno som chlapec :) ,moje dievca to chcelo namne vyskusat nevim ci to mala z jej oblubeneho yaoi alebo z podobneho forka ale tak uz sa stalo a dievca ma prehovorilo a kupodivu pacilo sa mi to ,sice pri prvich pokusoch som mal nutkavy pocit ist na velku potrebu ale stalo to zato ^^ neodporucam to skusat bez rublikantu vtedy to moze bit neprijemne a pri prehovarani chlapca aby vam to dovolil ,ked mu nechcete robit napriek vysvetlite ze to neni vobec homosexualne , aj ked ma to podla mna ten nadich ale aj tak to stoji zato ked je to take príííjemne ^^

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.