LETNa brigada pre decká co este nemaju 15

sever.anka

bože decká, kams aponáhľate, veď si ešte užívajte vo vašom veku prázdniny... čo by som ja za to dala, keby som nemusela celé leto presedieť v kancli ...

mio

Ja mam tiez 15 2.augusta mam 16 a brigadu nemozem zohnat ani nikto z mojich kamosou to je strasne ale tie prachy potrebujem tak ja uz neviem kde ich zozeniem a roznasat letaky uz nebudem je to drina a zarobil som tolko ze no nejdem to rozoberat

n..

ahoj nepotešim ťa ale asi ti len zostávajú tie letáky.. pretože je ťažké si teraz zohnať brigádu.. a viem že peniažky by sa ti šikli ale zo zákona môžu brigadovať až od 16 roku.. takže ty máš ešte len 14 musiš si 2 roky počkať a to tiež budeš mať len taku šancu ako čašnička alebo niekde na zmrzke aelbo niekde vo fastvoode... aj to beru staršie.... ja mám 17 a tento rok si nič nezoženiem ale počkam do 18 a potom pôjdem do výrobne na mesiac a budem mať pokoj:)

katushka

no presne...to fakt jedine cez nejak uznamost...pretoze kamoska roznasala pre firmu , ktoru vlastnil jej mamy priatel..a on je platil 2000sk za 3 dni..cize to bolo super..a roznasala okruh asi len 2-3 km..
a inde ja fakt netusim:(