Stále červená tvár, fľaky..

Príspevok v téme: Stále červená tvár, fľaky..
červienka

Dobrý deň, už pár rokov ma trápi jeden problém. Mám teraz 22 ale čo si pamätám, stále mám červenú tvár...v jednom kuse:( vyzerá to veľmi neesteticky, pretože som veľmi svetlá, krk mám snehovobiely a len líca mi žiaria načerveno...naozaj nepekné...akoby som mala pleť úplne priesvitnú, presvitá mi krv alebo cievky alebo čo...od uší až po nos, proste všetko okrem čela...z profilu to vyzerá naozaj nepekne, neprekryje to ani make-up, lebo to vyzerá ako maska..:( často sa ma na to pýtajú, prečo som taká červená a ja neviem odpoveď. akurát sa cítim trápne a začnem sa ešte aj červenať, a vtedy už vyzerám ako paradajka...v kľudnom stave mám tvár červenú, ale v strese alebo keď sa hanbím to je bordová...a robia sa mi fľaky na krku hneď pod bradou - z tepla...akonáhle mi je teplo, buď už kvôli počasiu, alebo kvôli tomu, že je v miestnosti teplo, alebo keď je v aute horúco...hneď mám obrovské červené fľaky na tvári, na krku a dekolte....pomaly sa bojím vychádzať medzi ľudí, už sa bojím že mi zostane teplo a naskáču mi tie hnusné fľaky:(( prosíím pomôžte mi niekto ak viete...ďakujem pekne.... o

červienka

ver tomu, že by som to akné mala sto krát radšej ako toto...tvár ma zradí v tých najbežnejších situáciách, nemôžem sa na nič spoľahnúť...ty aspoň vieš, ako budeš vyzerať o hodinu..ale ja nikdy neviem, či si organizmus nezmyslí a znova sa mi nesparvia tie fľaky...a nehovorím o malých fliačikoch, sú to veľké fľaky, ktoré sa intezívne zväčšujú a zlievajú, až mám bordovú celú tvár - od uší až po nos, celý krk pod bradou...to si nevieš ani predstaviť:(( strašne ma to obmädzuje...a nemôžem vypiť ani kvapku alkoholu - efekt by bol rovnaký...mne vtedy tvár doslova celá pulzuje:(((

červienka

aj obyčajná jazda autom v lete - keď je von teplo - mi spôsobuje obrovské utrpenie, líca a krk mi horia - nie len na pohľad (krvavočervené fľaky) ale aj na dotyk....a kým to zmizne (iba ak idem do tieňa a zimy), trvá to aj 3 hodiny...prosím, ja som už zúfalá, veď mi poraďte:((( moja tvár, ktorú mám ukazovať svetu ma zrádza...