prosim,co to je?

zuzca26

toto som presne uz 2 krat pisala rockerke ale bud tie moje prispevky ani raz necitala alebo chce pokracovat
no podla mojho nazoru potom narusa to co sa diskutuje teraz
prepac ROCKERKA ale naozaj to nema vyznam vytahovat stare prispevky tie dievcata sem uz ani nemusia chodit a ak aj ano tak teraz maju ine problemy ktore sem urcite pisu takze toto uz nema vyznam:)

vilaamalka

.. no neviem, ale mne sa zda trochu smiesne vytahovat problemy, o ktorych tu dievca pisalo pred viac ako rokom... by som povedala, ze medzi tym uz 14krat mala pred menstruaciou...

rockerka

Nemas pred mensruaciou??? Vtedy sa v tele zadrziava voda a ty mozes pribrat aj 2 kila, ale len na kratko,lebo je to voda.Alebo mas metabolicku poruchu. Navstiv lekara.

kiky

nana:no kedže sa ti to stalo už veľa krát odporučila by som urychlene isť k doktorovi veď to može byť vážne..nečakaj!!!

nana

alternativa,nie nemam.. A vcera vecer ma dost boleli nohy,tak trpli,a neskor som dostala zrazu krce do oboch noh!bola to velka bolest,zlakla som sa.ale preslo to.co to ma byt:/
(uz sa mi to par krat stalo,ze mi opuchlo cele telo,hlavne nohy-lytka a clenky,klby..a neskor som dostala strasne krce do noh- masirovala som to,dako sa snazila rozchodit a nakoniec studenu sprchu na nohy-to pomohlo.boli to ale strasne krce,mala som uplne stuhnutu nohu-palce na nohach uplne do hora a ta bolest.. uz sa mi to par krat stalo,neviete co to moze byt? dakujem

Alternativa

Nie si nahodou tesne pred menzesom? Vtedy sa voda v bunkach viac zadrziava, ale Tvoj popis je prilis intenzivny. Minimalne treba ist s rannym mocom k obvodnej lekarke, budes mat istotu.

nana

qwertaka ...coze?? mne sa to uz par krat totiz stalo,ale vzdy to dako preslo..ale cele telo mi dako trpne a citim sa taka tazka. oblicky?? ako? preco?ako si mam pomoct,neprejde to?je to nebezpecne? dakujem

qwertaka

mala by si ist rychlo k doktorovi, je mozne ze ti prestali fungovat oblicky a to je velmi nebezpecne, chod rychlo k doktorovi