Zenske striekanie

Zuzula10

Niektorý nemáte pravdu existuje u ženy striekanie a nieje to moč Pretože to na druhý deň nepachne. Skúsenosť ?

slnieckowewe

Istotne to nie je moč :) môže to síce obsahovať nejaké percento moču, ale je to diametrálne odlišné :)

Gondy

Tiško Žiadne hadky....ja mam zachvilu 14 a som raad ze mi poriadne pri erekcii vystriekne semeno tak sa tu nehadajte ci zene ide sekret alebo nie
A ten ..."cikačovi zvierac" si nechajte pre seba

Kajluska

Takže ľudkovia neviem čo tvrdí gynekológ a Blanka.ja som dosiahla 7 striekanie po sebe lebo toho muža milujem a môžem povedať že po moci to určite neskorší myslím si že toho za každým išlo mega veľa aj niekoľko litrov a plný moc som nemala.viem ovládať svoje svaly vo vagíne dokonalo a dosiahnem orgazmus aj pri pomyslení na sexuálne predstavy takže toľko k tomu.nevie. To vysvetliť odkiaľ to ide ale je to taká eufória že až hľadám do kómy a on ma v technickej drží a teší sa z toho.

Sexoska

Som chalan prezleceny za ml. babu,ktora je neustale nadrzana. Obliekam si iba uzke elasticke sexy veci ako napasovane tangace ci nohavicky nato leginy co si zarezem do zadku a z predu mezdi vajka az nahor cez stiahnutu predkozku aby pri chodze ma to drazdilo na zaludi tak som neustale nadrzana. Tym padom si to vsade kde sa da si to robim ked uz musim. Je to choroba ze som radsej vyzivavo oblecena sexyca ako chalan.

Ja111111

Za prvé áno je to moč čo žena strieka , ale to neznamená že to pre ňu nie je super za druhé, strieka každá žena , rovnako ako každá žena môže dosiahnuť orgazmus len je to dosť o šikovnosti partnera, keď to tu čítam je docela smutné , že niektoré ti ani nezažijú , PS ako moc to začne smrdieť až neskôr...

Odporúčam naštudovať ženskú anatómiu dosť napovie ;)

sani mike

ahoj.

ked som bol menej skusenny, tiez som nevedel co a ako.

potom som na to prisiel a nie je to nic zlozite avsak nie vzdy to funguje.

1.zena musi byt vzrusena,najlepsie ked zaziva nieco nove,napr. na netradicnom mieste,alebo hocico nove.

2.v sprche...tepla voda pekne uvolni...

3.na stojaka poriadne jazykom pracovat a 2-3 prsty dovnutra...ked zacne vlhnut zrychlujes az na max. tolko co dokaze vyjst von doteraz nepochopim... (moc to nie je, potom zenska ide na potrebu uplne v pohode) je to neskutocne vzrusujuce ..byt cely od toho uplne snou splinut...musis to mat rad,nie vsetky zenske maju radi semeno napr...

Jackpotka

Od kedy som spoznala muža, ktory spravi všetkp, aby som zaživala skvely orgazmus, tak som začala aj striekať. Stalo sa mi to už 4x po sebe pri sexe. Je to super pocit a partner je z toho uneseny. Že to nedokaže každa su bludy. Stači mať chapaveho priateľa ss ktorym nebudwte mať problem komunikovať o tpm, čo vas vzrušuje. A dalsia vec je patrične sa uvoľniť, užiť si to. A či je to moč alebo sekret? Ak už vrcholim vôbec nemam pocit, žeby mi trebalo cikať. Ani to nepáchne ako moč. Len ke pravda, že je toho dosť veľa a z medicinskeho hľadiska neviem o tom, aby žena mala nejale miesto, kde sa ten sekrét hromadí.

lorant

Konecne som spoznal zenu ktora naozaj strieka a je to super vzrusujuce byt ostriekany!! Viem ze to zena nevie predstierat tak ako ani muz to nemoze predstierat ked strieka (samo, u zeny nejde o spermie).

diva.aktuality.sk