Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Darcek k 30 nardeninam

Príspevok v téme: Darcek k 30 nardeninam
zalubenaLucy

Ahojte,priatel bude mat 30 rokov.Chcem mu urobit krasne prekvapenie a rozmyslala som o tychto darcekoch.
Fotokniha s nasimi fotkami,sampanske,jahody a slahacka,spodne pradlo a rozmyslam o spolocnom vikende.
A tu potrebujem poradit?Kde prezit spolocny romanticky vikend?Nechcem nieco velmi drahe,aby ma ten vikend vysiel do
5 000 Sk pre oboch.
Dakujem Vam za Vase napady.

Zuzicka32

a rozmýšľala si nad niečim adrenalínovým?? my s priateľom sme prednedávnom absolvovali skok padákom a bola to úplne skvelá vec! NAOZAJ! ten pocit je neopísateľný a je to zážitok na celý život...takže podľa mňa by to bol super darček pre priateľa! a ak nevieš ktorú firmu si vybrať, my sme boli cez túto volnypad.sk a úplna spokojnosť! komunikácia, ceny, samotná organizácia skoku..všetko super!

katty19

no, a okrem toho, v LH je 250-ročná lipová alej a ešte nezakvitla, síce taká ulica, akože nič, ale tie pne sú takéééto široké...

vikuska

Co by si povedala na romanticky vikend na zamocku v Liptovskom Hradku? Nam sa tam velmi pacilo a ubytko+strava by ta za vikend mala vyjst do 5 tis.SK.
S tym fotoalbumom sa mi tiez nezda najlepsi napad pre chlapa, ale ty ho uz poznas lepsie, mozno je na take.
Mojmu fesimu som zabezpecila let balonom na 30-ku, to bol fest zazitok ale hodne nad sumu co uvadzas.

jajka001_

mojho manzela najviac potesil volant k pc. ma rad take technicke hracky. na dialkove ovladanie a tak. no a zurka, to muselo byt, to je jasne :)

lenuliatko

hmmm fuuuha ale tak ked chces bytniekde v hoteli nejaky vikend tak to urcite nieco stoji.ale urcite sa da zohnat aj nieco lacnejsie.ved mozete ist do penziona nejakeho nemusite byt prave v hotely.len treba hladat podla ubytka.a podla toho co chces robit.ak ist co ja viem niekam na turu alebo prechadzky alebo aj do aquaparku.tiez sa mozte ubytovat v nejakom penzione..a ak este studujes a nemas tolko penazi tak radsej rozmyslaj nad inym darcekom ako vikend niekde lebo to stoji dost.jedine ak stanovacku :)

zalubenaLucy

Jasne je to super napad,ale ja este studujem a nemam tolko penazi aby som zaplatila 4 dni v aquacity alebo v tatralandii.Videli ste tie ceny ubytovania?
Neviete mi poradit lacnejsiu variantu?
Chalani,ktori mate okolo 30 rokov,co by Vas potesilo a prekvapilo?

lenuliatko

akurat sa bavime s jednou holkou ze ju priatel na vyrocie pozval do aquaparku na 4 dni.tiez celkom dobry napad.ved ide leto.da sa ist hocikde.na nejaku chatu alebo k jazeru alerbo do toho aquaparku.tatralandia alebo aquacity poprad.neviem co este take.