Minisukne do prace

Príspevok v téme: Minisukne do prace
gadgetka2

Nosite ich? Ked som po vyske nastupila do prace, nemala som s tym problem ... Teraz po materskej mam urcite zabrany, hoci mam vysportovanu postavu ... Ucim na strednej skole a ked vydim niektore plnsie kolegyne, ako sa vedia "nahodit" poviem si, ze preco by som ja neskusila ... Ale akonahle si dam nieco nad kolena, citim sa nesvoja. Poobede do mesta chodim v pohode v minisukienkach alebo v lete v kratasoch ... Co vy ostatne? Dakujem...

leeerka

ziakov velmi zaujima co ma ucitelka oblecene, viem to podla seba, leo vzdy som pozerala na ich oblecenie a aj ked sa ma to raz slovencinarka zo zakladky opytala, tak som jejpresne povedala ake sukne nosila a bola z toho dost prekvapena, ze osm si ich pamatala

sladkorka

Knedlicka, to si na omyle, ked si myslis, ze studentov nezaujima, co ma ktora ucka oblecene! Velmi si to vsimaju a pokla mna to chalanov drazdi, ved su vo veku, ked sa buria hormony a dievcata? No, napr. moja dcera stredoskolacka sama povedala, ze sa to do skoly nehodi.

yuyana

ja mam kolegynu,ktora nosi tiez do prace mini sukne, ale take mini mini. Vizeraju skor ako sirsi opasok a to sa podla mna uz fakt nehodi do prace. Vzdy ked sedi alebo vstava zo stolicky tak si tu suknu potahuje dole a keby sa len trosku ohla tak by jej bolo asi vsetko vidno pod tou suknou. JA sice tiez nosim sukne do prace, ale tak mierne nad kolena. Kazdy ma vlastny vkus, ale do prace by sme sa mali obliekat predsa len dostojne.

gadgetka2

Knedlicka ... Viem o svojej tvrdke - preklep. Ucim anglictinu. A neverila by si, ako velmi studenti sleduju, kto ma co na sebe. Potom sa na chatach s nimi podozcedam rozne veci.

Dakujem vsetkym za reakcie

knedlickaa

Su rozne kostymy a kratsie sukne by mali byt na pracovisku tabu. Inak, napisala si strasnu tvrdku, dufam, ze neucis slovencinu...Mala som jednu ucitelku, co tiez nosila kratsie sukne. Studentov to aj tak figu zaujima, v com si oblecena, ale ty by si mala vediet, co si mozes dovolit do prace...

sladkorka

Minisukne pre stredoskolsku ucitelku? Su absolutne nevhodne. Poznam jednu taku ucitelku a: studenti sa z nej smeju a rodicia pohrdavo ohovaraju...

gadgetka2

Dakujem za reakcie ... Pytala som sa preto, ze ja rada nosim mini - a teraz som si objednala pekne spolocenske satocky a vaham, ci si ich budem moct zobrat ziakom na stuzkovu ... Nenosim "pubertacke" veci, ale niektore kostymi, ktore mam, maju kratsiu suknicku. A citim sa divne ani nie preto, ze by som sa zle citila, len ako keby na mna kazdy cumel - hlavne kolegyne ...

liana28

No, ked ucis na strednej, tie minisukne by som zvazila... ved aj dlhe sukne, aj sukne po kolena su v mode a posobia serioznejsie. Osobne uprednostnujem dlzku od kolien nizsie.

poliewoocka

Tiez suhlasim, nos to, v com sa citis sama dobre, pritazlivo a pohodlne:) a nie je mini ako mini. Zalezi aj od strihu, materialu a doplnkov.Ak si das mini, nejaky decentny top a pekne doplnky, budes isto krasna:) staci zdravy usudok.. tu nejde o to "ukazovat sa"..to je ten problem vacsiny. Ide o to sklbit pekne s prijemnym:)