Minisukne do prace

Príspevok v téme: Minisukne do prace
gadgetka2

Nosite ich? Ked som po vyske nastupila do prace, nemala som s tym problem ... Teraz po materskej mam urcite zabrany, hoci mam vysportovanu postavu ... Ucim na strednej skole a ked vydim niektore plnsie kolegyne, ako sa vedia "nahodit" poviem si, ze preco by som ja neskusila ... Ale akonahle si dam nieco nad kolena, citim sa nesvoja. Poobede do mesta chodim v pohode v minisukienkach alebo v lete v kratasoch ... Co vy ostatne? Dakujem...

zjuzjika

ved si obliekaj to, v com ti je dobre a ak rada nosim minisukne atak preco nie, ja v tom nevidim problem...ja rada nosim minisukne, kratasy, tielka, vystrihy a satocky v lete ale samozrejme musim mat na to naladu....

trnky

Minisukne do prace nie su vhodne. Len preto, ze kolegyne nemaju vkus, nemusis sa znizit na ich uroven:) Mam postavu modelky, ale odkedy som vydata, nezda sa mi vhodne ukazovat sa napr. ani na plazi v tango bikinach...Minisuknu nosim, ked niekde idem s manzelom, tak zabranim, aby mi ju niekto strhol:) Ale nie, len mi vadi, ked na mna chlapi cumia a piskaju, tak sa snazim obliekat nenapadne.