Sadra na nohe.. priberiem?

opalka

ahoj, ja mam zlomenu chrbticu, len lezim,uz mesiac a riesim to iste,co ty....pred tym som 3x tyzdenne cvicila.....po uraze som aj ja schudla, asi ubytok svalovej hmoty.....teraz sa snazim fakt pomenej jest, musim si davat pozor,lebo takto bez pohybu budem este dlho...asi sa len zapriet, cvicit nemas ako :(
ako dlho sa hoji zlomena noha?

DENDY222

Ahoj.. Tak ja som si roztrhala slachy p=red tromi tyzdnami hmm a dali my najprvna tyzden dlahu a ted uz druhy tyzden mam sadru a este dva tyzdne no ci som schudla nepovedala by som hmm bez pohybu a clovek s nervozity nic ine nerobi len vylupava chladnicku no a este k tomu si musim pichat injekciedo brucha hmm od trombozy mam uz nervy hmm ale co uz leto v kibli hmmm tak vsetkym co mate nozkuv sadricke pozdravujem hahaha a skore uzdravenie

maggie166

ahojte rada by som sa spýtala pokiaľ sa dáva sádra keď mám zlomený palec na nohe že či až po koleno alebo len po kotník...pls potrebujem to... lebo mám nohu len v dlahe... a zajtra mám ísť na kontrolu s tým že mi to možno dajú do sádry...ďakujem

ushko

zuzula11

uff, si ma normalne potesila, ze si schudla.. len .. som domka dva dni, a praveze mi strasne chuti. z toho stresu, ze mam po lete, a po dovolenke, lebo trcim domka so sadrou :o)) musim to nejako prekonat, tie moje chute.. a vdaka za povzbudive slova :o)

zuzula11

Ahoj ... ja som si minuly rok zlomila palec na nohe a stravila mesiac doma so sadru. Neverila by si, ale schudla som - asi 3 kila. Malo pohybu, nechutilo mi jest. Bolo to pre mna hrozne, nakolko cely zivot cvicim. Cvicit velmi nemas co - ak nechces pribat, zdravo sa stravuj. Hlavne sladke nalady - maj po ruke hrbu ovocia. Drz sa - a oddychuj :-)