lindynette ??!!

Príspevok v téme: lindynette ??!!
zuzlka

ahojte baby. neviete mi nahodou pomoct. som si dala predpisat antikoncepciu, zhodli sme sa s lekarom na LINDYNETTE, ale nepovedal a ani nenapisal na recept ci 20, ci 30. v lekarni sa ma pytali, ktoru chcem, no zvolila som si 20, lebo neveim aky je medzi nimi rozdiel a komu sa co doporucuje. je to moja prva antikoncepcia. Som stihla,by som sa aj potesila zopar kg, no postaci mi ta 20? alebo by som mala ist spat k lekarovi. HAK chcem len na ochranu proti otehotneniu,

sosska789

ja som brala 20 ale po 3 mesiacoch som ju vysadila lebo som z nej moc pribrala, volakych 8kg, dostavala som stale kvasinky ktore som nikdy predtym nemal kym som HAk nebrala a prestala som mat chut na sex ale zase sa mi z nej pekne upravil cyklus... no mne viac uskodila ako pomohla ale kazda zena je ina, vyskusaj a uvidis

sosska

ja som brala 20 ale po 3 mesiacoch som ju vysadila lebo som z nej moc pribrala, volakych 8kg, dostavala som stale kvasinky ktore som nikdy predtym nemal kym som HAk nebrala a prestala som mat chut na sex... takze mne viac pomohla ako uskodila ale kazda zena je ina, vyskusaj a uvidis