kedy to lekar zisti?

Príspevok v téme: kedy to lekar zisti?
maaarka

ahoj, po akom case vie lekar z ultrazvuku zistit tehotenstvo? beriem HAK uz 3 roky,tak ako treba, ale minuly mesiac a aj tento ma uz dva tyzdne pred menstruaciou bolia prsia, mam ich zvacsene, take ako keby v nich bola tekutina. chut do jedla som mala predtym normalnu ale teraz je nehorazna, za tyzden som pribrala kilo, no inak mam problem pribrat deko. a som strasne unavena, pricom dost spim, nemam stres. v pondelok som bola u gyn, ten povedal ze ak beriem tabletky ako treba tak to nie je mozne otehotniet. doslova ma vysmial, vraj take nieco nie je mozne. pricom je dost pripadov kedy aj pri spravnom uzivani tabletka zlyhala. neurobil mi nijake testy, len ma vysmial. tehotensky co som si sama robila mam negativny. tak ma teda zaujima, ci ked ma normalne vysetroval (ultrazvuk a tak), ci tam by to urcite zistil, alebo ak je to skore stadium, tak este nie. dakujem za pomoc

prenja

Nad tym sa teraz nezamyslaj, nema to zmysel. Pozri kolko ludi ma deti, preco by si ty nemala mat? A v dnesnej dobe je veda na takej urovni, ze lekari s prepacenim aj z jalovej kravy tela vytiahnu) tak sa neboj.

dancaBB

prenja prepac...mas pravdu...zle som to pochopila...:)ale mas pravdu...toto je take blbe u tej neplodnosti ze zene nemusi byt cely zivot nic a nakoniec po neviemm kolkych rokoch zisti ze je neplodna..dufam ze to nebude moj pripad

prenja

danca, paneboze, nie som neplodna, treba trosku citat aj medzi riadkami, nie brat vsetko ako fakt. Myslela som to ironicky - vyzdvihovala som fakt, ze ked sa hak spravne berie a sex je casty, tak zena neotehotnie za ziadnu cenu. Chapes uz? Teda ze bud som tu hak brala spravne, kedze som neotehotnela po dlhu dobu, ked som ju uzivala, alebo som total neplodna. kapis?:)

winki

Rozhodne zmen doktora...moj lekar mi bez vsetkeho spravil ultrazvuk ked som za nim prisla ze ci niesom tehotna a tiez som brala hak. Ked idem na prehliadku a poviem ze chcem aj testy aj spravia aj ked nemusia. ale samozrejme si to treba zaplatit.

maaarka

danca, tak to mi potom aj sestricka povedala ze vraj sa to uz nemusi, ale nevysvetlila tak som si to nevedela vysvetlit,no zase neviem ci je to spravne, lebo kamoska brala nejakych 5 rokov, nikdy nemala problemy a aj testy mala ok, a zrazu jeden den jej opuchlo cele brucho, bola uplne mimo, zistili ze je to spojene s pecenou. hned vysadila hak a do tyzdna bola v poriadku..takze podla mna to ma vyznam..ale ked lekari su vzdy mudrejsi..

jajka001_

mna este napadlo cosi, ale nechcem ta desit...hak sposobuje aj pri dlhodobom uzivani vnutri rozne problemy, ktore nie je vidno, cysty, a podobne, to to popisujes je urcite nejaka nerovnovaha v organizme,narusenie, mala by si ist na dôkladnejsie vysetrenie - ak ta takto odbil, asi by si mala zmenit doktora. ved moze byt aj to ze ti ta hak co uzivas UZ nesedi aj ked ti doteraz nerobila problemy - ako doktor by to mal nejako riesit a nie len tak odbit.

dancaBB

maaarka radim ti zmen doktora...a inak tie pecenove testy sa zevraj podla nejakych novych vyskumov ani nemusia robit.zevraj to nema taky strasny vlyv na pecen, teda u tych, ktore boli predtym zdrave..ale neviem ako to je..toto som sa docitala

dancaBB

prenja a myslis si ze si neplodna z hak???ja sa len pytam preto, lebo neplodna si mohla byt aj predtym ako si ju brala..bohuzial to doktori vacsinou nezistia a vela ludi to ani nezisti

maaarka

a otazka ci nepatral po pricine? nie nepatral. na vsetko povedal ze TO SA SPRAVI, doslova,ze to nema nic spolocne s hak. dokonca mi neurobil ani pecenove testy, vraj ked v minulosti neboli zvysene, tak netreba..