Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

radana

Este raz ahojte :D
Dostala som sa este na chvilku k pocitacu,tak som chcela este napisat-Maria,aj my sme boli v Terezine,ale to som bola este slobodna,takze to bolo veeelmi davno.Mna take veci dost fascinuju,rada by som si to tam pozrela este raz-tie cely s drevennymi pricnami...Nahana mi to zimomriavky,ked si predstavim,ako to tam bolo..
No teraz uz naozaj paaadiiim,mame od manzela bojovu ulohu,skocit do Tesca na mlieko,na malinovky,olej,jogurty,...kocurovi zradielko...Manzel mi az dnes doobeda konecne dolial chladiacu kvapalinu do auta,lebo uz jej tam bolo malo a asi tyzden mi vzdy pri nastartovani zasvietila kontrolka,ktora mi signalizovala,ze jej je tam pod minimom.Tak sme minuly tyzden skocili do servisu a kupili liter chladiacej kvapaliny,no zas nebolo toho,kto by to tam nalial.A dnes som sa konecne dockala :D

radana

Ahojte Maria,Dd :D
Ako sa mate?Mam dost malo casu,tak vas chcem aspon takto narychlo pozdravit a zapriat pekny den :) Este vam napisem-dnes sme sa na Lukaskovi tak nasmiali.Pytal sa,ze ako sa narodil.Tak som mu povedala narychlo historku,co mne zvykol vzdy hovorit moj otec :D Hovorim mu-Prisli sme do nemocnice a tam bolo vela suflov.Otvorili sme jeden sufel a tam cigan.Tak sme ho zavreli.Otvorili sme druhy sufel a tam si bol ty.A Lukasko na to hovori-A povedali ste si-TOHO BELOCHA BERIEME :DDDDD On to povedal uplne vazne.To bolo take podarene a pekne :DDD
Ahojte :D

radana

Ahoj BINGHAM. :D
Dik za prianie a tiez prajem tebe aj kariollovi vsetko najlepsie do Noveho roka.Pozdravujem vas :D

[zruseny12]

este som chcela dodat DD...ex zobral peniaze/od matky/ale sa nerozviedol,nasiel si inu,a ja som potom podala ziadost na rozvod,lebo on len sluboval,ze sa rozvedie,ale ostalo stale len pri sluboch...rok lompoval,ja som sa o vsetko starala,aj o neho lebo dostal lupenku-vyzeral strasne/lupenku dostal koli tomu ze namal pravidelnu stravu,mal stress atd.ktovie co vyvadzal/inak som ani nevedela ze ma lupenku,lebo nebolo na nom to vidno a potom vizeral hrozne-fuj...
uzila som si toho dost,vtedy som schudla na 52kg...a jedneho krasneho dna som si povedala a DOST...snazila som sa s kazdej strany ale BOJ S VETERNYMI MLINMI ESTE NIKTO NEVYHRAL...tak som podala na rozvod...
po rozvode,zacal chodit k nam/ze vraj koli synovi/ a bolo na nom vidno ako keby zacal lutovat,ale uz bolo neskoro...on uz v mojich ociach ostal k....s
bral syna vonku a vypytoval sa ho na mna,a syn ho prezradil,vtedy som pochopila...ZE ON SAM NEVEDEL CO CHCE...A LEN POCUVAL MAMU...
uz je to za nami a niekedy mi to pripada,ako keby to nebola ani pravda...
a dodnes nevieme najst k sebe nejake normalne slovo...aspon ja- i ked hovorim,ze sme boli spolu stastni,lebo je to fakt pravda,hovorim len pravdu,jemu uz neverim,i keby mi neviem co povedal,NEVERIM MU...pre mna ako SERIOZNI CLOVEK SKONCIL...
ALE STALE BUDEM TVRDIT,ZE ZA TO CO SA STALO MOZE AJ JEHO MATKA...A NIE LEN ZA TO...VLASTNEHO PRVORODENEHO VNUKA PRIPRAVILA O OTCA...NECHAPEM AKO SA MOZE ONA CHOVAT K VNUCATAM/TERAJSIM/ DOBRE...A SYN JE CELY OTEC-AKO KEBY MU Z OKA VYPADOL...TOTO NIKDY NEPOCHOPIM-CINICKA A ZLA ZENA JE TO...

bingham

ahojte :))..., len by som chcel pozdravit Radanu :))....uz som ta tu dhlsie nevidel "bojovat"...prajem aby sa ti vo vsetkom dariloooooo...a drz sa pa :)

[zruseny12]

AHOJ DD
ano,sak ja ta chapem...tiez som pisala ze nie s kazdym sa da takto rozpravat alebo sa takto inteligentne chovat/v ich pritomnosti/...ved ked stretnes takych ludi ako mame svok.tak clovek ani nevie,co ma robit...ako si pisala,ze mala plany s tvojim manzelom,to iste mala aj moja svokra s mojim manzelom...a presne tiez som jej to pretala,a nemohla zniest ked videla,ze jej syn ma miluje a daval mi to najavo tym,ze mi nosil aj kvety,a ona mi ich zavidela...
fakt nechapem take spravanie...ked sme sa mali brat nechcela ani ona ani nasi,lebo sme boli ja s vych.a on zo sever.ciech a ze sa nepozname...
ale my sme si svadbu vynutili a svokra vyhlasila pred svadbou...KTO CHCE KAM,POMOZME MU TAM...
takze ona uz mala tiez hned od zaciatku jasno,ze nam dopomoze k rozvodu...
JA UZ PO ROZVODE SOM SA SMIALA,ZE ...SI DALA ZA STRANICKY UKOL,NAS ROZVIEST...
ja nechapem take spravanie ako ma ona,ale tak co uz...
ved som sa o jej syna starala,boli sme STASTNI...NEVIEM CO CHCELA VIAC...
nepoviem,keby som bola nejaka pobehlica atd.a jej syn by trpel,tak by to bolo ine...
a to ako chcela naviest mna proti nemu,tak to uz bol VRCHOL...lenze ja som si nepomohla,lebo postvala jeho proti mne,a vedela akou zbranou,ponukla mu aj peniaze kd sa so mnou rozvedie,zo zaciatku nechcel,ale casom ho tie peniaze zlakali...hoci si myslim,ze mu nepriniesli na dlho uzitok a dlho sa netesil tomu,lebo matka sa postarala aby sa zasa ozenil a manzelka si ho poriadne hlida...ze vraj/pocula som to/a moze to byt pravda,lebo ked vedela ako mna podviedol tak sa asi boji,ze toto iste urobi aj jej...
no,co uz...
a o druhovej matke,skoda reci je podobna ako je exsvokra..a k tomu tvrda krestanka...co mam na toto pisat...za kazdu cenu sa snazila medzi nas vojst a urobit zle...mysli si ze ked ona zila s manzelom zle tak aj my tak musime zit...chce aby toto praktikoval jej syn na nasom vztahu...NIEKEDY AJ LUTUJEM,ZE SOM SI PODAVALA INZERAT,LEBO SOM SI PUSTILA DO ZIVOTA VELMI ZLYCH LUDI...KTORY NEVEDIA KEDY DOST A SU DRZI ATD.
ZELAM TI DD PEVNE NERVI A VELA SIL...

[zruseny12]

AHOJ RADANA
...tak ja na tych ludi co rypu mam nazor...ZE SU ZAVISTLIVI A NEVYROVNANI LUDIA...A HLAVNE KED SA VYJADRUJU NIEKDE KDE BY NEMALI A NEVEDIA O NEJAKYCH VECIACH ANI SAJNU...TAKYCH POVAZUJEM ZA TO,ZE ZA KAZDU CENU CHCU BYT DOLEZITY,ALE BOHUZIAL NEMAJU NA TO A LEN SA STRAPNUJU...
inak ja som bola v TEREZINE...s kamoskami,ked mala jedna kamoska frajera na vojne,bolo tam pekne,len to bolo pred par rokmi a teraz urcite tam bude zasa inak...ja som byvala v okrese MOST...to je nedaleko,sak nie blizko,ale nie ani velmi daleko...
u nas tiez uz spisovali teplo,vodu atd.tak sa necham prekvapit...
dnes u nas snezilo...lepsie ako keby malo prsat,ale sneh sa hned topil,takze capavica tak ci tak...
takze ty ucis LUKASA hrat,nech sa mu dari...
MAJTE SA KRASNE TY AJ LUKAS A DZEKY...:0)))))

dd

jajka, aj ja som sa cosi napocuvala, ako ma po dvoch rokoch manzel zacne podvadzat, aki su chlapi svine a s nicim nepomozu a ako si mam dat pozor, aby sme nemali hned druhe decko, ak mam v sebe kuska hrdosti a take kadejake "rozumy"..skoda, ze ozaj nie som taka drza a papulnata, aby som sa jej opytala, ze ci ked mi na manzela tolko nakydala, ci to je vysledok jej vychovy, ze ako "pekne" si synacika vychovala..ale tak mozno aj to by na mna zvalila, ze ona ho vychovala dobre, len ja som ho pokazila :D..ale tak ja uz na manzela od nej reci nepocuvam..skor mi manzel rozprava, co ona vsetko na mna jemu narozprava a vyhovara v tych jej prednaskach, lebo mne to ona nepovie na rovinu..predo mnou je tutu mutu a za chrbtom manzelovi rozprava aka som strasne zla, ako ich nenavidim, ako jej nedovolim sa s dcerkou ani pohrat, ze jej stale sliedim za ritou(nuz ale co sa cuduje, ked mi narobila tolko priekov, nechcela ani mna,o dietati ani pocut, vyhrazala sa nam a to ja mam takemu cloveku nechat vlastne bezbranne dieta s kludnym svedomim?)..a az bude dcerke rozpravat nejake nepravdy a postvavat ju proti nam, tak nebudem ticho, ozvem sa a narovinu jej poviem, ze tie reci nech si necha..zatial nastastie nic take nepozorujem, ale mozno je to aj tym, ze jej stale sliedim za ritou..tazko povedat..

jajka001_

ako pisete baby, snazi sa nas rozostvat, najprv bola akoze zadobre so mnou, stale ho ohovarala a ja som to musela pocuvat, potom som sa uz zacala ohradzovat, tak som bola zla ze papulujem, a tak dalej..uz sa nebavime ale stale musim pocuvat aky je moj manzel aj to aj ono..a vrchol bol ked prisiel moj syncek za nami a vravi tatinovi ty si taky a hentaky - co mu svokra povedala - tak som mu povedala ze take nesmie hovorit - malemu, nie jej - maly jej to povedal , tak zacala vykrikovat, ze ona moze hovorit, aky je lebo je to jej syn - no chapete tomu? lebo ja nie.