Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

[zruseny12]

AHOJTE
DD...my sme sviatky prezili ok,len ma boleli svaly,kosti a klby...cele sviatky sme presedeli doma...az na NOVY ROK sme sli k tete,ale keby nebola zavolala tak sedime doma,lebo mne sa nechcelo chodit po navstevach...:0((((
nemala som vobec chut,ako ma vsetko bolelo...ale inak bolo ok...
pribrala som pomaly 3kg,tak som stastna,ale hned ich asi zasa stratim...
zajtra uz idem do prace poobede...
JA VAM TIEZ ZELAM DD A RADANA KRASNY ROK 2010 HLAVNE PEVNE ZDRAVIE CELEJ RODINE...TO JE NAJDOLEZITEJSIE...
MAJTE SA KRASNE A DOBRU NOC...A ZAJTRA KRASNY A POKOJNY DEN...
RADANA A DD...

dd

dobry vecer kocky :)!
zelam Vam z celeho srdca stastny, krasny novy rok, nech Ste zdrave, aj Vase rodinky, nech Ste stastni, mate okolo seba len samych dobrych ludi a nech sa Vam na kazdom kroku len dari!
tak a mame cele sviatky za sebou..ako Ste sa mali?my sme stedry den prezili v pohode :), potom zase cestovanie k nasim, svokrovcom..od nich zasa k nasim, potom zasa k svokrovcom, aby sa svokricka nenahnevala..na silvestra sme boli u kamarata na chate, tak to bolo fajnovo :).a od piatku do dnes sme boli este u nasich, brat mal narodky a so zenou uz dnes cestovali prec, lebo bracho uz musi do prace a svagrinka ma skusky a pridu az o mesiac..no a dnes od obeda do vecera sme zas boli u svokrovcov, lebo svokra mala tiez narodky, okruhle..takze sme museli..takze my sme mali riadne rozlietane sviatky..

[zruseny12]

ZELAM VAM KRASNEHO SILVESTRA...A ROK 2010 PLNY POKOJA A POHODY HLAVNE ABY SLUZILO ZDRAVIE CELY ROK...VAM A VASIM BLIZKYM...ZELAM VAM TO ZO SRDCA DD A RADANA

radana

Ahojte.Aj ked oneskorene,aj ja Vam aj Vasim rodinkam zelam pekne vianocne sviatky a stastlivy Novy rok plny zdravicka,stastia a lasky a pravdaze ze aj ludskeho porozumenia.

radana

Ahojte :D
Aj u nas nasnezilo,ale ako som pozerala predpoved pocasia,tak sa ma nanovo oteplit,takze nam ten sneh zrejme dlho nevydrzi.Lukas je uz z vianoc riedne nervozny,uz pocita dni a noci a stale sa vypytuje,co dostane pod stromcek..Vcera sme piekli medovniky,tak si jeden plech medovnikov sam vyzdoboval a mal z toho velku radost.Inac je vsetko po starom.Pozdravujem vas a prajem vam krasny den. :)

[zruseny12]

AHOJTE
RADANA a DD
...no,tak urcite sa to raz musi otocit to verim aj ja...ale kedy?
viem,ze je zivot taky aky je,a mi s tym nic nenarobime,ale cloveka to zamrzi...
inak minule zasa na inzerat jeden clovek chcel poslat decke veci na 0-1rok...tak som si pomyslela,ze aspon nieco upletiem a poslem/taku drobnost capicu atd./a ked som pytala obvod hlavi...tak mi napisal ze 57cm...:0)))))TAK TO SOM SA DOBRE POBAVILA...
u nas je velmi pekne...MAME PLNO SNEHU,LEN DUFAM ZE AJ DLHO VYDRZI...

a este k tym dobrym znamim,ja som tento problem zacala mat ked tak spominam od doby ked sa brat ozenil a zhorsilo sa to ked druh zacal paktovat s tym hajzlikom...
inak bolo vsetko ok...aspon ja som bola spokojna a bolo to vsetko v norme...
mam tiez jednu dobru kamosku,co o mne vie vsetko a viem ze by nikdy nikde toho nezneuzila,ale uz som ju prestala obtazovat svojimi problemami,lebo mi hodne pomohla v tych najhorsich chviliach,ako nikto na svete...
a ona ma tiez svojho dost...
inak vcera som sa dozvedela,ze zomrel kamarat o rok mladsi,minuly tyzden kamoska z mladosti stara ako ja...TAKE SPRAVI MA VEDIA DOST ZARMUTIT...
ani neviem co mam pisat hoci bolo by co,lebo v praci sa zasa deju veci,ze by clovek plakal...ale tak nebudem sa stale stressovat...
takze LUKAS je taky odbornik?vsetka cest mu...deti su teraz tak mudre a sikovne a rozumeju sa do elktroniky,ze clovek hoci kedy len cumi...pamatam sa ked sme si kupili este s ex video a ked isiel do prace tak mi kazal aby som mu natacala film nejaky,mala som zo zaciatku problem sa vyznat v tych knoflikov atd.
dalo sa to aj naprogramovat,ale ked zabudol tak som musela sama nastavit aby nahravalo...sak to urcite poznate...
TAKZE VAM PRAJEM KRASNY DEN V POHODE OBIDVOM A AJ CELYM RODINAM

dd

dobry vecer :)
Radana - veru este nebudeme zatepleni tuto zimu..je tu 8 vchodov, z toho zateplili 5 spredu, polysytren, lepidlo aj farbu natiahli na tusim 4vchody, piaty nie je omalovany, lebo lepidlo nan natahovali len koncom minuleho tyzdna, uz ako sa to schladzovalo a este boky su zateplene oba, aj omalovane..ale nas vchod, vedlajsi a rohovy spredu nie su a zozadu sa to ma tiez vraj zateplovat, kde mame spojene balkony, ale to tiez nie je..to budu robit istotne az na jar, ked sa otepli a budu teploty nad 0 stupnov..lebo aj brat mi hovoril, ze oni to nezvyknu zateplovat, ked teplota klesne pod 0.sice manzel mi hovoril, ze su nejake nemrznuce primesi do toho lepidla, ale ze farbu by aj tak nemohli davat, lebo ze o nemrznucej primesi do farby este nepocul a ozaj by tie podmienky aj pre tych robotnikov boli riadne drsne, ved ja som vcera vysla chvilu na balkon, cosi hodit do kosa a tak fukalo a taky studeny, ze som hned bezala dovnutra sa schovat a triaslo ma od zimy..ale tak snad to na jar cim skor dorobia a bude pokoj :).
Maria - tak ako Radana napisala, aj ja Ti zelam uz len dobrych ludi okolo Teba!
a prajem Vam obom prijemne a krasne dni!aj u nas uz dnes zacalo snezit, Betka je cela natesena, ze sa pojde sankovat :D a ja mam hlavu v smutku, ze zas budu katastrofalne cesty a budem sa bat chodit autom :( no co uz..