Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

[zruseny12]

AHOJTE
ZELAM VAM KRASNY TYZDEN...
RADANA...ja zatial pracujem na dohodu,nie na zmluvu...nechce sa mi vypisovat,ale ja pochybujem aby som dostala zmluvu,aj tak neviem co bude dalej,lebo ked zacnem chudnut tak nemozem chodit do prace dalej,ale na druhu stranu musim aj z niecoho zit a zarobit si peniaze,nemam na vyber...sama neviem,co bude...pod ocami sa mi zacali robit nejake cervene fleky a stipu/dufam,ze je to len prechodne/
tak neviem,co bude dalej,ale praca ma velmi zaujiala...dnes som mala trochu narocnu pracu na ruky,pretazili sa mi a trasu sa mi...kde musim pouzivat silu,je zle...

dd

ahojte kocky..
no, vikendovali sme celkom dobre, aj ked troska som sa s mamkou pochytila, ale uz je to snad ok..boli to trocha neuvazene slova mojej mamky a takisto mozno trocha moja vztahovacnost, ze som si tie slova mojej mamy zobrala dost na seba, ale ozaj ma zamrzelo, co mi povedala..no co uz..aj tak som rada, ze ju mam!no a zaciatok tyzdna - katastrofalny..som sa dnes dozvedela, ze nam zomrela triedna zo strednej, tak som z toho ostala uplne hotova a je mi z toho strasne smutno, lebo som ju dlho nevidela, mozno aj odkedy sme odisli zo skoly..a ani na stretavke po 5rokoch nebola a tak som sa chcela s nou este niekedy stretnut, ja som ju mala velmi rada..
Radana - a inak sestre sa na natacani pacilo :) rada to aj pozera v telke, dosla domov az po polnoci, cely den boli tam v BA..inak som sa s nou ani poriadne nemala kedy porozpravat a povypytovat, ale musim si najst cas a popytam sa jej, lebo by som rada vedela, ci boli pozriet aj nejak po meste, alebo ako :)..
majte sa pekne a nech sa Vam dari obom aj s rodinami!

radana

Ahojte :D
Maria,to som rada,ze ti praca sadla,este keby ti zamestnavatel predlzil zmluvu,co verim,ze aj urobi,ked budes tak pracovat,ze bude s tebou spokojny.
Dd,ty este vikendujes?Ako sa mala sestra na nakrucani?
Aj ja prajem krasnu nedelu,u nas svieti slniecko :D

[zruseny12]

AHOJTE
jasne RADANA,mna len zarazilo,ze fakt si trafila do cierneho,lebo teraz mi tak sekla praca,ze robim normu a mozem si este pripravit na druhy den pracu,aby som mala PRACU ULAHCENU...LEN ABY SLUZILO ZDRAVIE,TO JE PODSTATNE,INAK JE OK...
je to praca,kde si to mozem ja zorganizovat a robit tak ako mi vyhovuje chvilu stojim chvilu sedim,a nie som zavisla na nejakom KOLOTOCI,KDE TI HO PUSTIA A MUSIS ROBIT PODLA RYCHLOSTI...
TERAZ SOM POCHOPILA,ZE JA SA K ZDRAVIM LUDOM NEMOZEM ROVNAT,ALE ESTE STALE MAM SANCU ROBIT,KED NATRAFIM NA DOBRU PRACU A DOBRYCH LUDI ATD.

ked som sa tak vratila o rok spat,tak sa musim smiat,lebo toto vsetko ako keby sa mi opakovalo,tiez som zacala robit a robila som podobne nieco na posuvnom kolotoci a bolo to hrozne...tiez som pocuvala urazky tipu LENIVA ,CHUDERKA ATD.
a ked mi dal veduci inu pracu,tak som ju stihala v pohode,este som mala nadskok,ale to aj som napr.15-20min.ostavala dlhsie v praci,lebo mi siel neskorsie autobus...a zasa sa cudovali,ze ZASA STIHAM.../a to som vtedy este nevedela co mi je a telo mi odumieralo,ale ja mam VELMI SILU VOLU A SOM DOST TRPEZLIVI CLOVEK-VELA ZNESIEM/
a podobne je to teraz,najprv URAZKY ATD. no a teraz sa NESTACIA CUDOVAT...
LENZE U MNA VELA ZALEZI NA ZDRAVI,AK JA SA BUDEM DOBRE CITIT AJ PRACA JE PRE MNA MALINA,AK ZDRAVIE ZLIHA AJ JA SA MOZEM ROZLUCIT S PRACOU...
A HLAVNE NEPOCITAM S TYM ,ZE DOSTANEM ZMLUVU,LEBO UZ VEDIA O MOJICH ZDR.PROBL.
ALE AJ TAK NELUTUJEM, ZE SOM TAM SLA,JE TO VELMI DOBRA SKUSENOST,POROBIM TIE MESIACE CO MAM DOHODU A ZASA BUDEM HLADAT DALEJ...AJ TAK SOM SPOKOJNA,LEBO SOM ZASA SKUSILA NIECO NOVE...
TAK ASI TAK...

PEKNU NEDELU VAM PRAJEM AJ TEBE DD...A AJ VASIM RODINAM...

radana

Ahojte :D
Maria,nic som tym nemyslela,nebola to narazka.Myslela som to ciste zo srandy,aby si sa trosku aj zasmiala,lebo viem,ze toho mas dost vela,najma zataz na zdravie a tiez je to aj stresujuce..Takze aj ja ti prajem,aby sa ti len a len darilo,aby si sa mala lepsie.Vela krat si na teba cez den spomeniem,ze co asi robis a ako sa mas..
Dd,ty sa ale mas,ale tak ja ti to prajem :d
Prajem vam dievcata dobru nocku a pekne snicky a zajtra krasny den plny slniecka..

dd

ahojte kocky :)
Maria - ved nie je za co, rado sa stane :)!hlavne nech sa Ti dari a teda to zdravotne zvladas v pohode :)..to Ti myslim aj za Radanu mozem zazelat z celeho srdca! :)
ja uz oddychujem, takze je mi hej :D..majte sa krasne a uzite si prijemnu nedelu!

[zruseny12]

RADANA a DD...velmi pekne vam dakujem za vasu podporu teraz v tych poslednych dnoch...velmi si toho vazim...pekny den

[zruseny12]

AHOJTE
RADANA :0)))) CO MAS NEJAKU SKLENENU KULU?ze ma vidis ako makam...lebo mas,pravdu pracujem a stiham robit aj normu...a aj na viac by sa dalo,keby...praca ktoru teraz robim,mi VELMI SEKLA...a na bolest mi pomaha CAJ Z REBRICKA PO TOM MA TAK NEBOLIA KOSTI A SVALY...kazdy den preventivne pijem jeden pohar...NAMIESTO TABLETKY PROTI BOLESTI...
ale zacalo mi zasa zaliehat do usi...to je zle...
viem,ze to myslis zo srandy,ale ta narazka je divna...ale tak nevadi,viem,ze ty si na srandu...tak to aj tak beriem...