Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

radana

AHOJTE.
Maria,dik za blahoprianie pre Lukaska a kedze mala aj tvoje dcerka narodky,tak napodobne jej prajem vela zdravicka,stasticka,aby ta posluchala...Proste vsetko to naj,najlepsie.
Takze ty ides dnes na poobednu?Aspon si nemusela rano tak skoro vstavat.To si dobre urobila,ze si sa branila,ved ako som uz pisala,ty nie si jej poddana.Aj sa jej cudujem,namiesto toho,aby sa snazila s ludmi co najlepsie vychadzat,aby tam bol klud,tak ceri vodu.Asi jej este nedoslo,ze takto si tam autoritu neziska...
Dd-no co ti napisat,aku radu.Cudujem sa ti,ze to este stale riesis,tak si dupni nohou,ze pokial sa svokra nezacne s dcerkou rozpravat normalne,tak jej zamedzis v styku s nou...A z toho svokra som prekvapena...
Inac vam prajem pekny dnik..

[zruseny12]

AHOJTE
tak len tak som mrkla do PC...
a normalne ma to nastvalo,ze som zabudla,ze ty mas LUKASA...
moja dcera ma na LUKASA narodeniny...
TAKZE VSETKO DOBRE HL.PAVNE ZDRAVIE ABY MU SLUZILO ASPON TAK AKO DOTERAZ A HL.POHODU A KLUD V ZIVOTE MU PRAJEM...ZO SRDCA

a k tym ludom,asi musia byt poriadne NEVYROVNANY,ked sa takto spravaju...teraz ma trochu mrzi,ze som sa s nou natahovala -ALE JA SOM SA LEN BRANILA-A TO JE ROZDIEL/ja si viem priznat chybu,nie ako niekto,ze to prekruca- pretaca,ako jemu vyhovuje/,ale ako pises CLOVEK SA MUSI OZVAT...VED PAN BOH SI ICH NEJDE...
KRASNY DEN VAM PRAJEM
/dnes idem poobede/

dd

ahojte kocky!
no, takze sa hlasim..zijeme, dychame..len sme mali trocha nabity vikend - v piatok poobede sme boli u prababky - svokrinej mamy, potom sme sli k mojim rodicom..teda manzel nas tam zaviezol a potom vecer siel naspat na byt..ja som sa este musela dat troska do poriadku, lebo v sobotu sme boli na svadbe toho kamarata :)..v sobotu rano som vstavala pred 6. co som sa bola dat cesat, dosla som spat k rodicom asi o pol 8., to som hned budila Betku, obliekala, ranajkovala, dobalila veci a o stvrt na 9.sme s bratom a svagrinou vyrazili, zaviezol nas na byt, tam potom prisla aj svagrina, lebo brat robil vodica tomu kamaratovi..potom som zasa musela dat Betku spat,lebo o 13:00 sme mali byt u kamarata..to sa nam skoro aj podarilo, meskali sme iba par minut, ale zato sme zabudli aj kvety, aj blahozelania a ja som si zabudla aj nausnice a nahrdelnik :D..tak potom sla este svagrina spat s manzelom to zobrat..potom sme o 14.sli k neveste ju pytat, manzel robil starejsieho :D, pytal nevestu, ale tak dali im ju, tak to asi zvladol :)..potom sme sli do kostola na sobas, manzel bol aj svedok, takze sedel cely cas v predu..potom sme sli do saly s miernym zdrzanim..inak bolo celkom chladno, sice neprsalo, ale vela nechybalo..manzel je inak tiez birmovny otec tomu kamaratovi, takze sme sedeli pri hlavnom stole hned vedla jeho otca s frajerkou :D..no a manzel mal tiez prihovor, ruky sa mu triasli riadne, ale zvladol to vyborne, vecera bola dobra a zabava - tak ta tiez nechybala :)..Betka sa vykrucala az-az, na byt sme prisli o pol 12.ju dat spat, aj hned zaspala, bola totalne vystavena :D..potom manzel doviezol moju mamku, aby bola pri Betke a my sme sa vratili spat na svadbu..a boli sme az do uplneho konca..manzel siel potom este zaviezt kameramana a brat potom zobral zo saly svoju zenu, este jednu holku, co mal vylozit cestou domov a este mna zaviezol na byt a tu zasa zobral maminu domov..moc sme sa nevyspali, lebo Betka uz strasila o 10. no a poobede sme boli u svokrovcov..svokra ku mne ani pol slova, akurat ma odzdravila, potom uz nic viac cele dve hodiny..no a na konci, ako som uz Betku obliekala a mali sme ist prec, tak som skusila poprosit este svokra, aby sa s Betkou rozpraval pekne a nie tak suslavo..a viete co som dostala za odpoved?ze ved on nic zle nerobi a ze ako sa on s nou suslavo rozprava..ako hovoril to slusne, ale jednoducho nedal mi za pravdu a to ma sestru ucitelku a aj jeho matka bola ucitelka, dokonca vraj ucila 2.a 3.rocnik..takze nakoniec som mu povedala, ze ved ona, jeho matka mala vediet najlepsie, ako sa s malymi detmi rozpravat..takze v tejto veci som u svokra pochopenie nenasla, este by som povedala, ze som sa citila strasne trapne, ako nejaky debilko, ako keby som bola ten najblbsi clovek na svete, co vie o vychove deti velke h...no a k svokre uz len tolko - neviem, ci sa mi to len zda, ale zda sa mi, ze teraz sa s Betkou zacala este viac tak suslavo rozpravat..a ja uz netusim, co mam robit, ako sa tam spravat..a dost ma zneistil aj ten svokor..lebo ked som mu parkrat vysvetlovala ine veci, tak sa spraval tak chapavo a teraz toto :(..normalne som z toho uplne vedla...
Vam ale zelam dobru noc a sladke sny!a zajtra krasny dnik!

radana

Ahojte.
Maria-tento vikend mam nabity.Maly oslavuje meniny,takze som vcera cele doobedie piekla,potom sme mali navstevu a dnes cakame dalsich gratulantov :D Inac vsetko po starom..
Maria-v dnesnej dobe je to tak,ako si pisala.Ale ohlasit sa urcite treba,pretoze za to,ze je ti niekto nadriadenou este neznamena,ze si jeho poddana..Takze ti prajem do dalsieho tyzdna pevne nervy a vela zdravicka :)
Dd,ty si sa kam stratila?Bola sestra na nakrucani?Ako sa jej pacilo?A co je nove so svokrou?
Prajem vam krasny zvysok dna :D

[zruseny12]

AHOJTE
pozeram,ze tu nikto nebol,tak vam prajem KRASNU NEDELU A KRASNY TYZDEN...lebo sa uz tak skoro na pc nedostanem...majte sa zatial...

[zruseny12]

RADANA JA SOM TIP,ZE HNED VECI HOVORIM DO OCI,SOM TAKA ODJAKZIVA...A BOLA SOM AJ V TAMTEJ DOBE...
mam aj taku hitorku,ked v praci sa pri mne zastavil nejaky podnikovi riaditel,a ja som o tom nevedela/mala som okolo18rokov/a pytal sa ma na pracu atd.ja som sa s nim bavila ako z normalnym clovekom sebe rovnym a kolegine len cumeli...povedala som mu,ake mame problemi v praci atd.a on ma vypocul v pohode a nemusela som sa bat,ze hned po mne pojde...
to iste sa mi stalo uz v POCERADOCH V ELEKTRERNI ked som pracovala ako 20rocna...
zastavil sa pri mne hl.bezpecak ELEKTRARNI POCERAD A LEDVIC V CZ...pytal sa ma ako sa mi paci v praci atd.a ja som nevedela s kym sa bavim,a ked mi kolegine povedali kto to bol...tak som bola prekvapena...a tiez po mne nesiel,nemstil sa mi...este mi povedal,ze ked budem nieco potrebovat mam sa na neho obratit...

a s tou majsterkou teraz v praci to zacalo tak,ze som jej nechcela povedat,co som sa bavila s veducou,lebo ma pred tym urazala/ked som povedala,ze ta praca mi nevyhovuje a ze by som chcela ist na ine miesto/...povedala som jej,ze je to moja osobna vec...a ona na to...ZE,CO STE TAKA ODMERANA...NO A POTOM TO ZACALO...ona si mysli,ze jej vsetko budem hovorit,alebo co?a
keby sa to dalo jej povedat nieco,ked som chcela povedat nieco, NEPRIPUSTILA MA ANI KU SLOVU,KRICALA...A JA NIE SOM TEN TYP ABY SOM SA S NIEKYM PREKRIKOVALA...CHAPES TO...
a uplne vsetko pootacala...
je to AROGANTNA ZENSKA,KTORA NEMA CHARAKTER...a chcela dokazat,ze ona ma HLAVNE SLOVO,CI HOVORI PRAVDU ALEBO NIE,JU NEZAUJIMALO...VSETKO PREKRUTILA...
uz som raz pisala,ze sa nerada hadam...
ja som sa napr.len branila ked ma urazala,a ona hned, ze som PODRAZDENA ATD.SKOR ONA BOLA PODRAZDENA...
PROSTE SAME SOMARINY ROZPRAVALA...
a pritom ja som bola v pohode,ale urazky nikomu nepridaju...a nakoniec som jej povedala,ze ja sa s nou nebudem hadat,lebo ja som prisla PRACOVAT nie sa s nou natahovat a hadat...
a uz o tom rozprava cela dielna...a tam je ludi mozno 250 ked nie viac...
FAKT SILA,CO SI NIEKTO VIE DOVOLIT...
NO DUFAM,ZE SI ICH PAN BOH NAJDE...

no,neviem praca ma bavi,aspon ta v piatok, co som robila,mi vyhovuje...ale neviem este kde skoncim...
TIEZ ZELAM KRSANY DEN AJ TEBE DD...

radana

Maria,ale nemozes mat samych privrzencov.To nema nikto.Ved ked mas nieco na ich adresu,tak im to povedz.Ani ja nemam problem ludom povedat pravdu.Je to urcite lepsie,ako nejaki slizki hadi,co sa na teba usmievaju a potom ta ohovoria az po usi..
Inak vam prajem krasny dnik,aj ked je taky uprsany...

[zruseny12]

:0)))) aby sa mi nechytila metla...
no,nam uz ani kava nepomoze...na vek...:0))))

prajem dobru noc...idem spat...
ktovie,kde je DD mozno sa za chvilu ohlasi,zvykne tak neskoro pisat...
takze sa majte krasne,az to bude mozne ozvem sa...
aj tak vam neviem,co pisat,lebo je to stale dookola,a o praci by som nerada,aby toho niekto nezneuzil...
ale o tych ludoch hovorit budem,treba o tom rozpravat,lebo by si potom robili ,co chceli A HOVORILI CO CHCELI...vsetko toto bolo vyprovokovane a prekrutene,co sa stalo...a pre tych,co to citaju,a raduju sa,
a su skodoradostni...len jedna vec...ze,zacali to zasa neprajnici...
prepac RADANA,MUSELA SOM TO NAPISAT,LEBO VIEM,ZE TU CHODIA AJ LUDIA,CO MI NEPRAJU...MI PRIPADAJU AKO TAKE DRBNY,KTORE POCUVAJU ZA DVERAMI Z HRNCEKOM NA UCHU...:0))))A POTOM ROZNASAJU DALEJ...TAKE DEDINSKE DRBNI...
tak sa majte...

radana

Maria-par studenych kav to spravi..A vsetky mlade kocky mozu ist do kelu :DDDD
Pozor na to pristavanie na komine,teraz je zima a ludia kuria.Aby ti neopalilo zadok :DDD

[zruseny12]

:0)))) pristavat budem na komine a potom sa len dolu nim spustim...
...sak ja na nich kaslem,co ine mi ostava,ale vsetko poprekrucali...no fakt...ZLY SEN,TOTO ZASA...

:0)))) no akurat niekto je zvedavi na starenku a este k tomu... choru mrzacku :0))))
vies ake tam robia mlade kocky?