Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

radana

Ahojte dievcata :D
Maria,tak ty ma naucis lietat a ja ta naucim mat rada nakupovanie.Waw,ja velmi rada nakupujem,len musi byt zaco :D Preto som ti Dd tie nakupy v dobrom zavidela..
Ako sa mate? U nas uz konecne zasvietilo aj slniecko,inac celu sobotu a aj dnes rano lialo.Tak sme si navarili cajik,kavicku a uzivali si papucovu kulturu.. :D
Maria,nech sa ti zajtra dari,drzim palce.
Dd,vy ste ako vikendovali?Oddychnuta?
Inac vam prajem pekny dnik :D

[zruseny12]

AHOJTE
DD
tak pisala som ti taky dlhy clanok a vsetko sa vymazalo:0((((
toto mam najradsej...
k tomu stressu,nech sa ti dari ho ***ZVLADAT*** co najlepsie...
a k nohaviciam,ja som si niekedy tak zuzovala,ze som nemohla stiahnut cez to nohu...:0))))bola taka moda,cim najuzssie- tym modernejsie...
ale z dlzky som strihat nemusela,len vtedy,ked som chcela mat kratsie,a to tiez bola moda...nad kotniky...vtedy sa mi smiali,ze ci som merala nohavice vo vode...:0))))
lenze to sa vacsinou smiali primitivni ludia,nam ludom,co sme si obliekli nieco extra,co nemal nikto...bolo nas velmi malo takych,co sme sa obliekali trochu inak,ako ostatni...
ale ked som sla niekam inam,tak skor ma OBDIVOVALI...MAM NA TO TIEZ VELA ZAZITKOU ATD.
nosila som aj take OPASKY VYBIJANE,ZVESENE DOLE...volali ma vtedy JANOSIK...:0)))))
mala som stastie,ze som vedela sit, pliest atd.vymyslala som si vselijake kombinacie atd./ktore by sa v obchode ani nikde inde nedostali kupit/ ....A TERAZ JE TO UZ NORMALKA...NIEKTORE VECI SA DAJU KUPIT BEZ PROBLEMOV A JE TOHO SPUSTA...A MNA TO UZ ZASA ***NELAKA***
JA MAM RADA TERAZ ***KLASIKU***ZIADNE VYSTRELKY...
ALE U MLADYCH LUDI SA MI TO PACI...KED TO MAJU NA SEBE...

VTEDY SME BOLI RARITA,KED SME SI NIECO EXTRA OBLIEKLI...

PRAJEM VAM KRASNU NEDELU/u nas prsi/
a krasny cely tyzden...OBIDVOM...
AZ TO BUDE MOZNE OZVEM SA,ALEBO AK BUDEM ***VLADAT***/zajtra idem rano velmi skoro a dufam,ze NEZASPIM :0))))/
MAJTE SA KRASNE ZATIAL...

dd

dobry vecer :)
Maria - aj ja som rada, ze mam take miesto, kde si mozem oddychnut, troska dopriat psychike uvolnenie a o to viac, ze je to aj moj domov, kde som zila, vyrastala..viem to s tym stresom, bolo mi to davno jasne, ze si tym nicim zdravie len sama, ale po tom, co si pisala Ty sa mu chcem naozaj co najviac vyhybat..aj preto by som bola najradsej, keby sa so svokrou nemusim stretavat..jej pritomnost je pre mna hotovou katastrofou..budem robit, co je v mojich silach, aby som sa tolkemu stresu vyhybala..
a k tym nohaviciam..ja ked si nejake kupim, tak spravidla musia ist na skratenie mamine(pokial su to take, ze ich nemozem nosit zahnute..zahnute nosievam len rifle), lebo mi to je vsetko vzdy dlhe, tak 4-5cm ide vzdy odstrihnut..ale co uz..no a ja by som zas bola rada, keby trolinka schudnem, ale len v bokoch a vnutornych stehnach(to mam ale asi v rodine:()..no ja mam zasa viac, ako pred tehotenstvom..nejake dve-tri kilecka mi ostali..ale nelamem si tym nejako zbytocne hlavu, lebo vsak veci obleciem skoro vsetky, co pred tehotenstvom a konfekcnu velkost tiez tak 36-38(ako ktoru vec..), takze som vcelku spokojna :)..
zelam Vam kocky dobru noc, krasne sny a zajtra peknu nedelu!papa

[zruseny12]

DD
a k tym nohaviciam...ja som momentalne musela zuzovat...schudla som z 60kg na 56kg...minulu nedelu sme boli u tety a vazila som sa...
takze ja musim teraz tiez vela veci vymenit,vrsok ani tak nie,ale vsetky nohavice zo mna padaju...
dufam,ze to uz nepojde dole,ved ta vaha je uz mensia,ako ked som mala 19rokov...a to nie je dobre...
ja mam problem si kupit nohavice,tak si objednavam z PRIMA MODY...
a ked si objednam cislo 38 tak mi sedia ako uliate,ale teraz musim kupovat uz 36...
ale romyslala som,ze chvilu pockam,ci nepriberiem,a potom podla toho sa zariadim...
uvidim,co mi na to povie aj na kontrole s kostami lekarka,lebo stale sa pyta na vahu,aku mam,ked jej poviem,ze som schudla 4kg...
lebo jem stale,normalne...tak som zvedava,co sa deje,ci je to len nejake prechodne...
mame my, ale problemi s oblecenim...:0((((
niekedy som to nikdy neriesila,mala som stale stalu vahu...a vsetko,co som obliekla na mne sedelo ako uliate...
sice vela som si sila,plietla atd.
/nebehala som po obchodoch koli obleceniu,skor koli vlne,latkam,bizuterie atd.take blboviny-doplnky/
no nejak som sa rozpisala...tak uz budem koncit,lebo mam cakatela na PC...:0))))

[zruseny12]

AHOJTE
tak vyuzivam,kym mozem :0))))
ja k vam do partie tento krat NEPASUJEM...:0))))
osobne som nkdy nakupi nemala rada,ani do dnes nemam,ale nakupovat sa musi,tak tiez chodiavame na nakupy...
a mala som aj take obdobie,ze som vobec nemohla ist na nakup,bola som na tom tak zle...
tak som len popisala zoznam,co potrebujeme a dcera s druhom to nakupili...a niekedy to robievame aj teraz,lebo mna nakupi velmi VYCERPAVAJU...vsetko ma boli atd.tak ja uz nieco robim doma a oni idu na nakupi,dcera ma zastupuje...a aj vidno,ze ju to bavi...
ALE JA OSOBNE NAKUPI-NEMUSIM...ANI OBLECENIE...KED SA DA OBJEDNAM SI,USIJEM UPLETIEM ATD.NO A NUTNOSTI SA MUSIA KUPIT...ALE,ZE BY SOM SA V TOM VYZIVALA TO ZASA NIE...
I KEBY SOM MALA MILIONY,AJ TAK BY MA TO NEBAVILO...

RADANA...ziadne foto s casopisu...nechcem sa podobat na nikoho...ak to bude mat hotove mozes to poslat mailom,no nie ty ale tvoj syn,ak ho nebudu obtazovat-:0))))) tie nase vystrelky...sme ako male deti,ale sak,co nech si zvyka,tak to chodi,na starost su ludia ako MALE DETI...:0)))))

DD
to je dobre,ked si oddychnes,to velmi cloveku prospeje...a daj si pozor na STRESS...je to velka s...a/prepac,ale inak sa to neda napisat/
rozpravala som sa s jednou kamoskou,stale bola zdrava atd.teraz asi pred rokom prisla o pracu...a ten stress uz ju poznacil...takze na ***STRESS POZOR***
je to velmi dobre,ked sa mas kde ist odreagovat a zabudnut na vsetky starosti,je to lepsie ako nejake lieky...atd.
tiez mam par ludi...ked k nim pridem CITIM SA VELMI DOBRE,ZABUDNEM NA VSETKO,CO MA TRAPI ATD.
mne kamoska pisala sms,ze spoluziak by chcel ist na kavu niekedy s nami...tak sa chystame na 1-2hod.ist na kavu...len ja si nemozem este nic planovat,lebo neviem ako sa budem citit po praci...ci vobec budem vladat PIT TU KAVU :0)))))

TAKZE VAM ZELAM KRASNU SOBOTU...u nas vyzera,ze bude velmi pekne...hoci vzduch je studeny...ale hl.ze svieti slniecko...to je podstatne...

dd

ahoj Radana :)..tak dik teda, ze si mi tie nakupy zavidela :) boli fajn, len keby bolo viac casu a penazi :D..kupila som si tie rifle, ku podivu aj take, ake som chcela, dole uplne uzucke, aby som ich napchala do jednych ciziem, ktore zapnem :D no a Betke som kupila dve take knizocky male o zvieratkach..a este som si vonavku jednu, krasne vonala :) a manzelovi este take tricko..a to je tak vsetko :D..inak moja mamka tiez tak nakupuje troska narazovo..lebo do obchodu to ma 2km, tak chodi len pondelok a piatok na bicykli na nakupy..a to tam tiez vzdy otrieska peniaze..my take vacsie nakupy robime raz za cas v carrefoure a ked treba drobnost, tak 50m od vchodu mame CBA obchod a tak 300-400m mame aj lidl..do tesca chodime malokedy, lebo je to dost daleko a este v centre mesta..a aj ked ideme, tak len na oblecenie, prip.obcas nejaku hracku kukneme..potraviny tam nekupujeme, lebo to je obchodny dom a byvaju tam strasne rady vzdy..a do hyper sa nam nechce chodit..
zelam Vam teda dobru noc a sladke sny!majte sa krasne a uzite si vikend :)..my sme u mojich rodicov, neviem, ci az do nedele, ale som rada..tu mi je dobre :) a aj Betke :)..

radana

Jeej Dd,tak tie nakupy ti zavidim,jasne ze v dobrom :D
Aj my sme dnes boli trosku minat,ale len potraviny v Tescu,nechala som tam cez 100 euracov. :( Zase ked vecer dojde manzel,tak sa ma bude pytat,ci bude vojna,ked mame tolko zasob.Ale ja do tesca nechodim kazdy den,tak nakupujem tak narazovo raz za dva tyzdne a take drobnosti kupujem aj u nas v lidli,alebo kauflande...
Tak si tie nakupy uzi :DDD

dd

krasny den Vam zelam kocky :)!
som sa tu stavila na chvilku..lebo sme boli na obede s jednym kamaratom, teraz idem zvesat suche pradlo a vyvesit oprate a o pol 4.dojde sestra, pojdeme pozriet troska po obchodoch :)..potrebovala by som si kupit rifle, tak som zvedava, ci nieco najdem na seba :D..aj ja som rada Radana, ze snad uz budem mat s kym prehodit slovo, ze uz sa tu nebudem citit az tak sama..snad sa to tu uz so mnou nejak rozbehne :D..som rada medzi ludmi, ktori su ku mne uprimni a uprimne ma maju radi (aspon nieco z toho mojho znamenia na mna sedi :D)..
a Maria - aj ja som rada, je to skvele, ze mas tie vysledky v poriadku!je veru lepsie si byt na istom, ze si ok :) a tesi ma aj to, ze ides od pondelka pracovat, nech sa Ti tam teda dari, zvladas to v pohode a hlavne teda to zdravicko sluzi! :)
majte sa zatial krasne, zelam Vam prijemny dnik, u nas je tak vselijako, cakam kedy uz uz zacne prsat, ale obcas pomedzi oblaky prekukne na chvilinku aj slniecko..ale je zima :(..tak papa teda!

radana

Nie Maria-poviem malemu,nech vystrihne fotku z nejakeho modneho casopisu a tu ti tam prilepi.Ved ty pijes samu studenu kavu,tak to musi byt ok.:DD
U nas vsetko po starom az na to,ze za chvilku chceme skocit s malym do Tesca podokupovat nejake veci.Este ze je otvorene 24 hodin,tak kedy sa vychystame,vtedy ideme :DDD Totizto sa tam chystam uz cely tyzden,ale nejak sa mi nechcelo.Nasi su na poobednej tak mame s Lukaskom fraj :DD S malym sa mi najlepsie nakupuje,lebo nefrfle furt,ked mi nakup dlhsie trva,ale mi pomaha nakupovat.Len horsie je to potom s vynasanim kabel z auta.To chodime aj na 4-5 krat.A malinovky vzdy nechame v kufri a manzel ich potom povynasa jak je doma..
Maria,to je dobre,ze vysledky mas v poriadku a radsej ist na 100 vysetreni a nech sa ti nic nepotvrdi,nez nieco zanedbat...
Inac aj ja vam prajem pekny dnik,aj ked hlasia zhorsene pocasie,ale tak snad to az take zle nebude..