CHALANI ALE AJ BABYYY:-D

francuz

suhlasim s cicou.kazdy sme original a niekedy zalezi ako sa citime psychicky .Cize mila zuzka ,musis na to prist co ma chlapec rad.Podla mna to oceni ked sa s nim trocha pohras.:)ja mam rad ked mi zeny skumaju jazykom a prstami cele telo a skusaju kde som citlivy.to iste im na oplatku urobim aj ja.Koniec koncov sex je o spoznavani.takze do toho.

cica

-moja,nejakych tych tyyypkov som vyskusala,hmmmm aj dobrych aj velmi dobrych...a nie je recept na to,co ktory chlap ma rad...skusala som u jedneho nieco...a on je steklivy,druhy sa zlakne,treti je nadseny a stvrty nechce nic ine iba to....no a tak ...takze recept na vsetkych chlapov NEEXISTUJE!!!!!!!!!!

debyl-filozof

hm, a take jemne hryzeni ci uz do pier, alebo na tele-krku,hrudi,(ale nie tam dole! :) ) je fajn. a pri sexe ked mi chyti chrbat a nevedome skriabe, zatne tie svoje male rucku a tak.. hm, uz aby mi prisla :)

paliinko

mna velmi vzrusuje ked ma partnerka hladka po bokoch a ked pri tom aj jemne pouzije nechty, to milujem najviac zo vsetkeho

debyl-filozof

pri bozkani ked mi lize krk (celou plochou jazyka a poriadne pritlaci), na mieste kde su tepny.. smero hore po sanke.. jujuj to ma tak nazhavi :) ci ked ma vyvali na postel, ruky mi da nad hlavu a bozka mi telo od ust az dole, hlavne bozky na bruchu,cim nizsie od pupka tym viac je to vzruso a potom mi pekne vyfaja, sem tam mi pri tom pozera do oci.. uuuuu :)a potom si na mne zajazdi :D to je inac super :D potom jej to vratim i s urokami :) :D. hm, ale je cudne, baby ako keby nemali fantaziu, alebo sa hanbili povedat a urobit co chcu..neviem preco. skoro vzdy je to len na chalanovi..

branik

ahoj, ja sa necham prekvapit od partnerky, od jej fantazie. vy zeny ste plne prekvapeni, ale v tom dobrom slova zmysle. samozrejme ju treba najprv inspirovat a dobre "nazhavit"...

branik

ahoj, ja sa necham prekvapit od partnerky, od jej fantazie. vy zeny ste plne prekvapeni, ale v tom dobrom slova zmysle. samozrejme ju treba najprv inspirovat a dobre "nazhavit"...

fff

je to mozno divne, ale neuveritelne ma vzrusuje ,ked mi partnerka bozkava usko, pripadne olizuje jazyckom, samozrejme mi do neho hovori aj nejake ty nezbednosti :))) to milujem