Žlčníkové kamene

Príspevok v téme: Žlčníkové kamene
sharon stone

ahojte žienky!obraciam sa prevažne na ženy,pretože mám žlčníkové kamene a touto chorobou trpia prevažne ženy,hladám niekoho,kto vie ako sa daju odstránit aj iným sposobom ako operáciou,prípadne ma vie na niekoho nasmerovat,alebo poradit nejakú stránku kde by som sa dozvedela viac.Mala som uz dva záchvaty,skončila som na pohotovosti...dakujem za akýkolvek názor alebo radu.

kardinal

Ak niekto na vlastne oci videl, ako jeho mama stolicou vypudila zlcove kamene, tak to je dobry humus. Alebo klame.

orol

opakujem este raz, moje uz nezijuca mama ( 1927 ) si 2 ci 3 x kurou z olivoveho oleja a citrona vypudila VELKE KAMENE zo zlcnika, co som na vlastne oci videl.

mate59

tú sol som rozpustil v troche čaju, bol to čaj z lekátne velmi horký,názov si nepamatám, asi nejaký gastro...čaj, neviem presne už, ale na problém so žlčníkom.Bolo to moc hnusné.

mate59

stále som ležal, to semeno som vo vrecušku prikladal na pečen pravidelne aj celú sobotu, vždy som ho dal nahriat.Ale nerob tu proceduru, nepomože ti to na vypudenie.

mate59

v piatok som nič nejedol,len biele pečivo a čaj žlčnikový.V sobotu ráno som si asi hodinu nahrieval pečen lanovým semenom.Pil som len čaj.žiadne jedlo.Doobeda l dc olivového oleja a na zmiernenie chuti citron. štavu.Poobede znova deci oleja a citron.Čaj.Večer posledné deci oleja a štava, čaj.
Potom 1 polievkovú lyžicu salnatrexu/je to sol pre diabetikov/ a spat.
V nedelu ráno som mal stolicu aj s klkmi.Bol som slaby a nechutilo mi jest.Na obed som už mal ditny obed a v pondelok do práce.

orol

matej popis prosim ta presne, ako si to robil, teda konkretne kolko si vypil toho oleja, ci si lezal alebo stal, v akej polohe atd. Nic ine ma nezaujima, len ako si prevadzal tu techniku na sebe

mate59

robil som tu kuru s olivovým olejom, salnatrexom a citronom, dietou.Stolica bola velmi svetlá a boli v nej také kúsky ako kamene,ale nasledné sono ukázalo že tam ostali. mal som len 3 kamienky a po vypudení aj tri ostali.Sono som robil aj pred kúrou, boli 3 kamene.To, čo vyšlo, boli nejaké klky z čreva,ale nie kamene.Ak by sa mi vtedy zasekli v žlčovode,bolo by zle.
Kamene nijako nevypudíš a jediné ich odtránenie je chirurgické.

orol

Inak moja uz nezijuca mama ich za zivota myslim 2 ci 3x normalne vypudila von stolicou oliv, olejom a citronom a to som na vlastne oci sam videl.