hladke a leskle vlasy

karolinaa8

feen
dakujem za reakciu..a este sa chcem spytat aku znacku kulmofenu používaš..nejaku specialnu, drahsiu alebo staci lacnejsi, ktorý ma 2 stupne rychclosti a studeny vzduch?

feen

ja používam už cca 15 rokov kulmofén na vlasy. môj osvedčený trik je asi taký, že vlasy si umývam výlučne večer, keď viem, že už nepôjdem vonku na vzduch.umyjem,občas si ich zlejem po umytí octovou vodou, nechám asi 30 min. preschnúť, potom si ich kulmofénom vyfúkam úplne dosucha. nepoužívam žiadne tužidlá, vosky a lak na vlasy. vlasy fénujem postupne zo spodu. ráno ich mám pekne hladké, lesklé a hlavne nie sú prilepené na hlave, ale sú bohaté, aj napriek tomu, že nemám extra husté vlasy.takto mi vydržia, kým si ich znova neumyjem.

karolinaa8

tak možno si kupim gliss kur sampon aj balzam a ten fialovy krem na vlasy od Matrixu...snad mi to pomôže na lesk vlasov...este som rozmyslala nad novou radou od Elseve na melirovane vlasy, aj ten by mal dodat lesk...
a este sa chcem spytat, ci niekto nepoužíva kulmofen.. chcem sa spytat, ci velmi ničí vlasy..a ci niesu vlasy po pouziti velmi suche a strapate...

pppppppppppp

karolinaa8

vážne, mne práve gliss kur dodal taký lesk ako nijaký iný šampón a tiež som skúšala š. od nivei a nič moc.

karolinaa8

niveu som uz mala ale nevyhovovala mi...mastili sa mi od nej vlasy....mala som aj Gliss kur ten bol lepší...ale nedodal nejaký extra lesk...

brckaaaaa

ten šampón krásne vonia a je celkom ok, ale tak viac sa mi osvečil od gliss kur, ale tak každému vyhovuje niečo iné.

matrix-girl

nie neskúšala, no mám vosk a ten mi vyhovuje. fakt skús to mlieko, poskúšala som už kadečo z obchodov, ale nič mi tak nevyhladilo vlasy a to mám fialové mieko a myslím, že to oranžové by ti vyhladilo ešte viuac, kedže sa na to špecializuje - na uhladienie, ale to je len môj názor, neskúšala som ešte.