Romanticka jedna noc na Slovensku

Príspevok v téme: Romanticka jedna noc na Slovensku
sweetprinces

Ahojte hladam pre mna a moju lasku nejaky maly hotelik na stravenie romantickej noci.
Lenze problem je v tom,ze romanticke pobyty su vacsinou na 2 noci a ja by som chcela len jednu.
Hotel kde by sme mali romanticku veceru pri svieckach,postel plnu lupenov ruzi,sviecky atd.
Nieco okolo 80 eur za oboch na jednu noc.

kukulienka

A ved to je jedno. Ked nechces pokecat tu a myslis, ze Ti mozem este nieco poradit, tak mi napis na pokec.sk. Nick: noya8. No ale nie som nejaka profesionalna organizatorka vikendovych pobytov, snazila som sa poradit prve, co mi napadlo :) Ved aspon pokecame, ked uz na nic ine neprideme. :)

kukulienka

Teraz mi napadlo, ze existuje aj ina alternativa. Ak nie ste velmi pohodlni a fajnovi, tak este romantickejsia by mohla byt pre vas chatka v lese s krbom. Co povies na tuto za 56€ na noc? www.uby.sk Ja by som tam hned isla s priatelom, aspon na vikend, keby som byvala blizsie (som zo zapadneho Slovenska).

Nie je tam zrejme velka vana, lupene ruzi nachystane na posteli a sampanske by bolo treba priniest. Ale aspon budete mat cas jeden na druheho, a aj take spolocne chystanie ranajok ma svoje caro. :)

Ci vy by ste chceli skor full servis?

Pokial ide o ten chat, tak ja som aj na pokeci, hoci tam skoro vobec nechodim, mam aj ICQ, aj na facebooku ma najdes. Len velmi nechcem zverejnovat kontakt, aby mi nepisali kadejaki uchylaci a nechodila reklama. Tak ako?

kukulienka

No, obavam sa, ze za taku cenu nenajdes hotel aj s tymi sluzbami, ktore si napisala. Su dve moznosti:
Bud si priplatis a mozete ist napriklad sem: www.travelty.sk
Alebo najdes lacnejsi hotel a lupene ruzi a sviecky kupis a naaranzujes sama: www.darcekshop.sk

Este by si mohla napisat, v ktorej lokalite/casti Slovenska hladas ubytovanie