Moze otehotniet aj panna?

Príspevok v téme: Moze otehotniet aj panna?
miso555

Zdravim,mam taku filozoficku otazku.moze otehotniet aj panna??s priatelkou sme zatial spolu nespali,ona je panna.ale chcem sa radsej spytat dopredu aby sme daco nezbabrali..moze otehotniet panna bez toho aby chalan do nej vnikol??napriklad keby na ruke ma zaschnute spermie a prejde si prstami tade..a prosim vas,sprostosti nepiste:)

macka26

dievca. ty si dost mimo, nastuduj biologiu alebo ked mas cas pisat sem tieto kraviny, vygoogli si, co je pohlavny styk a veci okolo toho... ked sa partner ani neurobil, tak ako by sa tie spermie asi tak dostali k tebe do posvy a oplodnili vajicko? ach jaaaaaaaaaaaaaj. ty sa suchaj radsej po biologii ako po kamosovom kkte

dievča

Tak prepáč :) :)...len som sa potrebovala ujistit.....takže žiadna šanca..??:..potrebujem to od niekoho vysvtelit... ale máš pravdu niesom skusená v takíto veciach...

m25

áno, môžeš otehotnieť "dievča" . :D
ved spermie sú velmi maličké a dostanú sa cez medzery v tkanine priamo k tebe dovnútra pošvy a budeš tehotná :DD

(nechápem tieto "novodobé" decká, preplieskať cez hubu a dať zarach, nech sa to radšej učí!! )

LETICIA

dievca ako teraz som poriadne vytocena, to preco sa pytas take pcoviny, nie niesi kotna a uz chod inam. a nesuchaj sa na kkte, ked nevies ako funguje rozmozovanie u ludi, radsej studuj a dospej.

LETICIA

no Nééééééééééééééééé mojka ty si taka debilna ze ta treba poriadne vyrafat po zadku, najprv dospej tak sa suchaj po kkte.

LETICIA

dievca ved pisem, ze ano, a ked neveris opytaj sa mami. musite mat urcite nast 15nast,16nast, ked sa suchate a on sa urobi do gati...