Moze otehotniet aj panna?

Príspevok v téme: Moze otehotniet aj panna?
miso555

Zdravim,mam taku filozoficku otazku.moze otehotniet aj panna??s priatelkou sme zatial spolu nespali,ona je panna.ale chcem sa radsej spytat dopredu aby sme daco nezbabrali..moze otehotniet panna bez toho aby chalan do nej vnikol??napriklad keby na ruke ma zaschnute spermie a prejde si prstami tade..a prosim vas,sprostosti nepiste:)

dievča

Ja sa pýtam vážne...chlapec sa po mne posuval a ležal na mne...chcem sa len opýtat že či je možnost ked aj vypustil nejaké spermie aj ked neviem či k tomu došlo...aby som ostala tehotnáá.....prosím len seriozne

LETICIA

dievca ano mozu aj cez tvoje usi cez nos a usta a potom pojdu do zaludka a ked ich budes trvit a budu sa posuvat crevom, tak vtedy nastane moment oplodnenia, chystaj vybavu cakas 3cata.

lucinka22

ahojte mozte mi poradit ja som panna mala som sex a po 2minutkach ta spermia zomna visla prosim vas pekne poratemi preco zomna visla a stalo sa mi to 2krat dakuje

Iveta Michael

eriko

no ťažko takto hovoriť,ale ak si nebol celkom blízko nej..tesnotka:) tak myslím že skôr nie...a tá 3-dňovka nech ťa neplaší,to je aj z toho strachu čo teraz prežíva..a ty s ňou. Neboj sa,zájdi do lekárne a kúp pregnancy test a uvidíš to hneď..:)

macka26

lol, 7my den po menstruacii je asi tak 14ty den cyklu, cize ovulacia, plodne dni.. pravdepodobnost je ale mala ze by sa tam spermie prepracovali...

_lol_

prosím ja mám taký malý problém , ja som sa vyspal s pannou.... a no na prstoch som mal asi spermie.. ale len veľmi málo lebo mi toho vychádza malo najprv neviem preco .. a potom som nasadil kondom .. a bojím sa že keď som naťahoval kondom tam nieco bolo.. lebo ked doslo k pretrhnutí blany bolo veľa krvi a bojím sa že tie spermy sa tam dostali? .. ale ona bola v 7 mom dni po menstruáciii.. otázka: prosím aka je pravdepodobnosť že bude tehodná .. bojím sa veľmi :( ....

niekto

ta pravdepodobnost nie je zase taka velka ani ked sa o to dvaja snazia ....

ked to spavis raz je nepravdepodobne ze otehotnie
musi mat plodne dni a este dalsie faktory
ked to budes robit pravidelne je to otazka casu