Moze otehotniet aj panna?

Príspevok v téme: Moze otehotniet aj panna?
miso555

Zdravim,mam taku filozoficku otazku.moze otehotniet aj panna??s priatelkou sme zatial spolu nespali,ona je panna.ale chcem sa radsej spytat dopredu aby sme daco nezbabrali..moze otehotniet panna bez toho aby chalan do nej vnikol??napriklad keby na ruke ma zaschnute spermie a prejde si prstami tade..a prosim vas,sprostosti nepiste:)

kukinka

dobre no, ked si myslite ze takto panna nemoze otehotniet,sklamem vas.. presne tu istu otazku som polozila svojej lekarke..a povedala,ze mozem..ak chlap bude mat na rukach ejakulat..takze moze, nemusi hned z toho byt pohlavny styk,aby zenska bola v "tom"

asiasi

,, otazka 1: aky je priblizne najkratsi penis na svete u muzov, existuju muzi co maju napr. penis uz stoporeny len s dlzkou 7 cm ???? ak ano, tak mozno fakt zena moze otehotniet aj pri prstovani, ale je tu este jeden hacik, ze stoporeny penis aj napr. 7 cm dlhy, semeno do posvy vystrekne ako napr. delo, ale prst, ktory obsahuje semeno vnutro posvy len akoby dotkne sa, ale dalej ta spermia horko tazko sa dostane, to by musela cvicit beh na dlhe trate

kaciatko_7

no nech sa tu smelo prihlasi panna ktora otehotnela bez pohlavneho styku... ved to by sa chlap musel urobit na ruku a potom ju celu vopchat do zeny (ked uz tak mam povedat), ale to by z nej asi uz ani panna nebola... a aj to neviem ci by bola nejaka sanca... pri obycajnom masturbovani partnerky so semenom na ruke partnera sa mi zda smiesne hovorit o nejakom oplodneni... ako tu uz niekto spomenul, aj ti co sa snazia o oplodnenie a vtedy ide o normalny pohlavny styk s ejakulciou a nedari sa im to...
no zalezi aj na tom o akej panne sa bavime, ci o panne, ktora nemala este pohlavny styk (to je podla mna panna), alebo o panne, ktora ma este pannensku blanu... stretla som sa s viacerymi pribehmi, kedy panna otehotnela, ale vtedy islo o druhy pripad panny... kedze niektore dievcata maju blany velmmi pruzne a ani pri pohlavnom styku sa nemusi pretrhnut, tak vtedy moze otehotniet aj panna...

????!!!!!

NEMAM SLOV!!!Ludia sak vy nie ste normalni!!Vsetci pisete akoby ste mali vystudovanu medicinu!S velkou istotou.
Ja som sa na to pytala gynekologa a on povedal,ze moze otehotniet aj panna!!!Ved blana nie je uuuplne nepriepusta a uplne uzavreta!!!ale zas na druhej strane,zo zoschnuteho sa neda..Ale mam taky pocit,ze to si tu ani nikto nemyslel..ak som spravne citala!

kaciatko_7

pre misa: ked som to citala prvykrat, tak som si myslela ze to tu niekto napisal zo srandy, ale ked som videla reakcie az potom mi doslo ze to fakt niekto moze mysliet vazne... k veci, je to nemozne, v pripade ze do nej vobec nevniknes, tak ako to tu pises... ved spermia nie je naprogramovana, aby sama vedela kade ma prejst... a je to dlha cesta az ku krcku maternice, a pritom by musel byt vyvinuty tlak, ako pri vystreku... pritom to prostredie v posve tiez nie je pre spermiu bohvieco
a pre vrrrr: ty si bola s tou kamaratkou v trojke, ze vies ako otehotnela? tie somariny co tu kadekto napise, ze sa da otehotniet zo sachnutej spermie... ved nestraste tych ludi, co sa boja asi aj spermie na obrazku!!!

kaciatko_7

bojimbojim ked sa nebojis sexovat v 14, tak by sa potom nemala bat otehotnenia... to je pre tych co dokazu niest zodpovednost za to co robia a nie pre deticky!!! deti nie su pre deti...

bojimbojim

ach jaj .to je hroza ..mam stoho upe blbu naladu :( proste mam strach ..ale ..sak ked som si len prešla po nej ...a mala som minimalne ...osemenenu ruku a ece aj uschnutu možno .tak čo ..aach jaj neviem co mam robit