Cukrova depilacia

rew

baby, ako sa to da dat dole bez pasikov? to tak stuhne ze to cele naraz strhnete alebo len zosulate uz aj spolu s chlpkami? :) ale pasikova cesta sa mi viac pozdava.. takze ak si nastriham pasiky z nejakej latky, daju sa potom vyprat a pouzit viackrat? nedaju sa nikde kupit hotove pasiky urcene na depilaciu (len latka, bez pasty/vosku)? ake dlhe musim mat chlpky aby mi to fakt zabralo? s voskovymi pasikmi na nohy nemam najlepsie skusenosti, nezabrali na chlpky (mozno som mala kratke) a prilis sa lepili na pokozku, takze mi to ako keby strhlo vchnu vrstvicku.. citala som ze cukrova pasta zachytava chlpky ale nelepi sa na pokozku, je to tak?

xixa

levanderka
ono je vela sposobov...no ja to nechavam vriet aj penit kym to nezhnedne. Inac ked sa mi podari taka akuratna tak ani nepotrebujem pasiky iba tu hmotu samotnu strham...ked je moc tekuta tak nastriham pasiky z nejakej latky a tak...mna obidva sposoby bolia ovela menej ako kupovane voskove pasiky...

cappy_

nie nie...najlpesie je si naniest tenku vtsrvu a strhnut pasikom ..nejakym z plienky alebo plachty...lebo bez toho to inak boli, lebo sa to vytrhava pomalsie..mne jedna necela 3 decova flasticka vydrzii tak cca skoro 3x...a to cele nohy...zalezi jake vsrtvy si davas hrube...ale praktizujem to skor v chladnom obdobi..v lete nechavam ziletky a weet

zuzusa

To fakt funguje ako som to videla :-D že bez pásikov iba tá pasta rozotrieť, strhnúť a znova a znova sa to používa??? A ako dlho to asi tak vydrží????

cappy_

ja si to tiez avrim doma....aledam len 250 dkg cukru a take 4 citrony vytlacene...s vodou som robila tiez, ale nikdy mi to tak nelepilo...a ja to varim tak 15-20 minut, kym to nie je v hrnci tmavohnede...ked to prelejem do sklicka je to take tmavomedove...a vtedy je to najlepsie...a vriet ti to bude stale aj penit...ale na nohy to chyta perfektne...aj v okoli bikin a neboli to ako s voskom....ahlavne na stehnach chlpky rastu o dost menej..

levanderka

xixa nechat vriet ? ja som raz citala, ze sa to nesmie nechat prevriet, ze sa to musi pomaly varit 45 minut az kym to nezhnedne. ze to nesmie ani penit :D tak asi preto mi to nefunguje, lebo som to nikdy nenechala prevriet :D

xixa

ahojte, aj ja si ju robim doma a najlepsia sa mi podarila prvy raz :) zmiesate salku cukru, 1/4 salky citronovej stavy, 1/4 salky vody...nechat vriet a miesat a miesat kym sa to nezacne farbit do hneda a hustnut...popripade dat este viac cukru...potom uz len preliat do nejakej nadobky a nechat trochu vychladnut.

levanderka

ja som si ju tiez par krat varila doma. skusala som mnoho receptov ale nikdy to nebralo chlpky.. neviem ci sa mi pripalila stale alebo co, skusala som s olejom aj bez oleja, s medom aj s vodou. naposledy cisto iba cukor a citronova stava a nic. tiez by som rada uz konecne nasla ten stravny recept.

Mimi23

a podelis sa s nami o recept sandrica??? ja viem, ze toho tu uz bolo hodne popisane...no ja som to uz 2x skusala a zial neuspesne..